Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • flegga92

    senior tag

    válasz kand Úr! #53444 üzenetére

    Szia!
    Nekem 3 ajtós Sport van ez egy kicsit másabb, mint az 5 ajtós, így erről tudok mesélni neked. Ennek keményebb a futóműve és gyárilag 3 cm-el alacsonyabb. Kanyarokban stabil, elég szépen lehet vele venni a kanyarokat. A fordulókör nem az erőssége, kb a céges terepjáró, megszokást igenyel, elég hamar belejöttem.
    Hátul hatalmas hely van benne, eddig mindenki aki ott ült, ezt hozta fel először. Csomagtartó nem túl nagy, de 3 táska bőven befér.
    Fékkel én sem voltam megelégedve, de a topic kedvence a Zimmermann fékbetét megoldotta.
    Ha néha csapatni is akarsz akkor 1.6 vagy a 2.0 VSA (ritkább mint a Type-r). Előbbi sem egy erőgép, de abban legalább van V-tec picit segít rajta.
    Típushibak: nyelestengely csapágy (felengedett kuplungnál hallod) jobbos féltengely törik ha gyári még és rajta van a rezgés csillapító gumi (FB csoportban 25e az erősített féltengely), manuális klímás hőmérséklet állító eltörik és drága pótolni (automata klímásnál nincs ilyen gond). Ha Facelifteset veszel a hátsó szövet dob betét mögé nézz be ott rohad, FL előtt nincs ilyen gond.

Új hozzászólás Aktív témák