Keresés

Hirdetés

  • Nokia 3210 - felélni az örökséget

    ma A HMD ismét elővett egy klasszikust, hogy újra kiadják. De ismét csalódás lesz azoknak, akik az eredeti modellt is használták. És lehet, hogy másoknak is.

  • Ghost of Tsushima technikai teszt

    gp A Ghost of Tsushima a Sony eddigi legnépszerűbb PC-s átirata, mely megelőzte még a God of Wart és a Spider-Mant is. De vajon maga a port is hozza az ehhez illő technikai minőséget?

Új hozzászólás Aktív témák

  • norvik

    aktív tag

    válasz Polllen #69507 üzenetére

    A mondatot, illetve a gondolatot be is fejeztem. Nem szívta meg. Mert szerződése volt, van a gyártóval, akinek szépen vissza küldte. Igazad van, kínai eladótól a vásárlás annyian kockázatos, hogy az utaztatás költsége az európai vevőé. Ezt szívesen vállaltam volna. De választ sem kaptam rá. És mondok még egy példát, európai,v itthoni vásárlásra. Denon Ah-d 7100. Európai vásárlás. Letelt a garancia, és akartam venni egy pár drivert, pluszban, tartalékba. Mert abbahagyjak előbb utóbb a gyártását, és mert tetszik a hangja, és szeretném magam biztonságban érezni. Szerencsére nem romlott el, de akár ez is megtörténhetett volna. Driver nincs, nem is rendelhető. Garanciában cserélik a teljes fejhallgatót, de ha vége a garinak, akkor kuka, vegyél másikat. Egy akciósan is több, mint 600 eurós fejesért.

Új hozzászólás Aktív témák