Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BluEyes

    őstag

    válasz Brumi #3352 üzenetére

    Csak gondolkodok:

    Rádió
    Bartók (320kb/s), Kossuth (224kb/s), netrádió képében hallgathatók. A Petőfi is fenn van, de épp belehallgattam, hát valami fertelmes módon eq-zott, csörömpölős-dünnyögős fos jött éppen. A kereskedelmi adókat szerintem max a kocsiban lehet élvezni, valami olcsó "szójjonvalami" szintű rendszeren. A DAB nem tudom, milyen előrelépés lesz, de lehet hogy nem veszítesz vele, ha úgy ámblokk a rádiózást elfelejted.

    DVD lejátszó
    Ha csak zenére kell, akkor inkább egy vagy több nagy hdd a pc-be, praktikusabb, mint a lemezek. A cd-ket is begrebbelném valami lossless formátumba, oszt utána az összes cd meg dvd mehetne a padlásra egy dobozban.
    Amúgy hosszútávra egybecuccot én nem vennék, mert valamelyik komponense úgyis kinyiffan idő előtt. Jó eséllyel a lejátszó lesz az. :)

    Naszóval, én a helyedbe képzelve magam arra jutottam, hogy egy szimpla erősítőt, vagy max egy receivert vennék a kábeles rádióadások miatt - van is egy kafa fekete Teac a Netdepo-n - és a pc-t nevezném ki fő zajforrásnak.

    Alternatíva
    Dvd helyett hálózati lejátszó, wifi kapcsolattal? [link] vagy [link] Picik, praktikusak, jól szólnak, nincs zajos hangkártya, stb. Keress rá a gugliban, több magyar oldal fórumán is jól ki vannak tárgyalva.

    Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

Új hozzászólás Aktív témák