Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eclipse006

    őstag

    válasz t-bali3 #21373 üzenetére

    Külön sub-kimenete nem hinném hogy van.
    A+B kimenet azért van rajta, mert akár 2 pár hangfalat is köthetsz rá, az Ohm-táblázat is ezzel kapcsolatos. Gondolom úgy van, hogy ha csak A vagy B részre van kötve hangfal- akkor 4-16 Ohm-ig terhelhető. A és B kimenet együttes használata esetén 8-16 Ohm a terhelhetőség. De egyébként ez tök logikusan le van írva a hátlapján.
    Lemezjátszót illetően: köthetsz rá MM (Mozgó mágneses), vagy MC (mozgó tekercses), értelem szerűen azt a módot kell választani, amilyen fajta a lemezjátszó. Ha a Phono bemenetre dugod, nem kell külön erősítés.
    T-mon: Valószínűleg tape monitort jelent, ez akkor lenne hasznos ha lenne kazetta lejátszód, és mondjuk felvételt készíteni egy másik forrásról.
    Remélem tudtam segíteni.

    Most néztem utólag a képet: Így már más a helyzet.
    -Lemezjátszót illetően egy bemenet van a Phono, és nem lehet állítani a lemezjátszó típusát, csak MM hangszedős lemezjátszó köthető rá
    -Impedanciát illetően azt írja hogy: ha vagy A- vagy B- kimenetet használod akkor 4 Ohm a minimum, ha mind kettőt akkor 8 Ohm. a minimum, végül is azt jól írtam a fentiekben.
    -T-mon: ugyanaz továbbra is amit fentebb írtam. :)

    [ Szerkesztve ]

    https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

Új hozzászólás Aktív témák