Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adamssss

    veterán

    Sziasztok!

    Mindig érik meglepetések az embert. Tegnap voltam először barátnőm szobájában és az alábbi képeket lőttem... Aztán betett egy tömörítésmentes Enya CD-t és bár hallottam már jó rendszereket az élmény teljesen lenyűgözött.

    Ez a kábel brutális. Én még ilyen nem is láttam. Vastagabb volt mint a hüvelyk ujjam. :)


    Olyannyira, hogy elkezdenék építeni valami hasonlót persze kis apró lépésekkel és nyilván sokkal kisebb ktg keretből. Ebben kérném a segítségeteket és bár nem vagyok kezdő a témában de nem bíznám magamra az építést.

    Akkor a kritériumok:
    - Felhasználás csak zene: Klasszikus, Vokálok (pl.: Enya, Celine Dion,), Chris Jones, és egy kis Jazz.
    - Kis tér, kb 3m-re lennének a dobozok.
    - A lényeg, hogy halkan is csodásan és nagy "dinamikával" szóljon a rendszer és részletezzen amennyire lehet.. (Rosszak a falak így hangosan nem tudom hallgatni tehát ez tényleg nagyon fontos)
    - Mindenképpen polcsugárzókban gondolkodom.
    - Forrás: laptop, telefon, digitális forrás. Tidal Master előfizetésem van úgyhogy ezt jó lenne kihasználni...

    Abszolút nyitott vagyok a használt cuccokra sőt igazából jó öreg erősítőkre, végfokokra pályázom amikbe még belerakták az anyagot.
    Szóval ami kell: hangfal, állvány, erősítő, valami lejátszó, kábelek így első körben.

    Előre is köszönöm a segítséget. :R

    Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

Új hozzászólás Aktív témák