Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szazbolha

    addikt

    válasz #10726912 #93463 üzenetére

    Akkor az már hifi...
    Van több eladó is a piacon 100K környékén PM 6005-ből, ha jól emléxem, de az itt írtak alapján nem céloztam meg, mert az volt a vélemény, hogy válogatós a hangfalak között. Szerinted a "kövér" Dali Concept 8 hangfallal milyen párt alkotnának?
    A Rotel 930BX-el, meg egy régi yamahával (meg az újjal is) nem az igazi, túl mély, bár nem brummog, nem elég a részlet közép magasban és szűkös a térérzet. Van két Denonom is, azok még ráadásnak mosnak is felül, bár a mélyeik selymes kellemesek.
    Egy öreg Fischer 2130-al javul a helyzet, nyílik a tér, jönnek a részletek, de még mindig nem az amit máshol, más szobában egy high-end erősítővel hallottam és akkor ott azt mondtam "kell nekem ez a Dali". Szóval a hangfal képes arra amit szeretnék, csak nem a mostani erősítőimmel.
    Nincs más hátra mint pár NAD amiket még nem próbáltam, utána már a 100-200K-s árcédula jön az is használtban.

    Tudom...mindent ki kell próbálni, de nagyon érdekelne, mint PM 6005 tulajnak a véleménye.
    Olvastam olyan javaslatot is külföldi fórumokon, hogy inkább a 6004-est kell venni, mert annak még nagyobb a tere, kicsit magasba húz és a Dali c6-8-al épp jó lesz. De nem tudom mennyire megalapozott ez a vélemény.

Új hozzászólás Aktív témák