Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #01758976

    törölt tag

    válasz Panthera #91584 üzenetére

    No, szól a Bluesound node 2i. Előtte egy Teac nt 503 volt, most meg ez. Kényszer csere volt, mert a Teacot ripityára törték. Szoftveresen sokat szenvedtem az 503-al, lomha, szakadozó tidal, rapszodikus lista kezelés. Ez volt az árnyoldal, hangra nekem baba volt. Helyébe jött a nod2 i. Egyik szemem sír, a másik nevet. Ez csak egy fekete doboz. Jelen pillanatban azt hiszem hangban egy picit visszalépés. ( Ezt a kijelentést , lehet revideálom majd, mert vadi új IC kábellel megy most. ) A dinamikában lehet jobb a 2i vagy egál, felbontás a teacé, meg a zeneiség is. Valahogy jobban jött a teacon az energia, ha jött. Ez egy picit „darabos” és hús sincs igazán. A teljes képhez azonban hozzátartozik, hogy a teac egy felső kategóriás szimmetrikus kábellel ment, és az erősítőm is duál mono. Ezen csak RCA-van és jelen pillanatban egy Belden 8412 járatódik vele, de van egy szintén új Xindak IC-m is, ami sajnos csak alsó kategóriás. (Jövök majd Ear!) A szoftver marha jó. Ez pedig nem hátrány egy hálózati lejátszónak, kedves Teac. Stabil, egy perc alatt kiismerhető, és kezeli mindenemet, végre gyorsan, marha gyorsan. Én csak sztrímen hallgatok zenét, így ha most választanom kellene az nem a Teac lenne, más kérdés ha valaki még tárol gépen zenét és nassal is dolgozik. Én csak online így a plusz jelet a node2i-nek adom, akkor is hangban így marad és egy picit visszalépett miatta a rendszerem. DE, ez az egész csak magamnak szól, azért írtam ide, mert nincs hifis ismerősöm, akinek hasonlatos rendszere van, vagy ilyen irányú tapasztaltsága. Szóval ne tessék itt semmit készpénznek venni.

    Gyuri: Csak a dac-ot még nem tudom milyen. Majd feldugom rá a fejhallgatómat, azzal rögtön megmondom, mert ott nincs semmi változás. Meze 99c power : )

Új hozzászólás Aktív témák