Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #01758976

    törölt tag

    válasz Ear001 #91305 üzenetére

    A Belden védelmében. Ami hf. kábel nálam járt, ez volt az egyetlen kábel, ami a jó irányba vitte el a hangot. A Knight 5 modd után kezdődött a kálvária, a doboz szintet lépett és előjött pár addig nem hallható hiba. Nem nüansznyiak, de tudtam, hogy ekkorákat csak hf kábel hozhat, meg más rendszeren a dobozaim jók voltak. Próbának vettem csak, mert olcsó. Aztán meg, jé, de sima, semmi karc, de megvan minden, olyan zenei lett a majd minden, hogy csupa mosoly egész nap. Zsíros a népi és nem fakó a popular, klasszikon lehetne jobb, de azt már tudom, hogy csak sok milliós rendszerek hozzák azt, amit én alapból elvártam utam elején. Szóval nálam moddolt Knight 5-ön betalált, az Avont, meg nem is hallottam másal. RCA ügyben jelentkezem, thx.

    Meg az is ide tartozik, hogy sok időt és pénzt emészt fel a hifi, mire tényleg elégedett lehet, egy igényesebb zenekedvelő ember, és nekem nem ér ez ennyit, kábelek, dobozok, forrás, villany, akusztika, etc. szívás az egész, legalábbis én nem élvezem. Unom, ez az igazság. Kísérlett a hifiben minden, még az ökölszabályok is, de ezt te jobban tudod. Egyszónak is száz a vége, nem kísérletezem újra. Forrás megjön a jövő héten, egy rca, egy amp, egy doboz, elfogadom, boldog leszek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák