Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Frogged

    aktív tag

    válasz dgyuri0123 #82788 üzenetére

    Egy nem egész 10M2-es szobáról beszélünk ahol nem hátrány ha nem oldalazva kell járkálni ha belépek a szobába.
    Ezért csak annyi butor van bent ami feltélen szükséges hogy tudjam hova tenni a cucaimat, mondjuk jobban bele gondolva van egy kis gurulos tv szekrényem ami annyira nem fontos is akkor már 5db butor van.

    Én is anno úgy kezdtem hogy megoldom okosban szönyeg meg könyvek növények meg minden ilyen semminél egy fokkal jobb megoldásokkal.
    Nekem sem volt szimpatikus hogy keressek olyan embert aki kiméri, tanácsot ad hogy mit kéne meg egy másikat akivel paneleket csináltatok.
    Macerás dolog én belátom meg sokaknak még az asszonyal is le kell boxolni bármilyen változtatást a szobában.
    Aztán láttam hogy ha olyan fali szönyeget veszek ami ki is néz valahogy akkor ugyan ott vagyok mint ha akusztikai szivacsot vennék.
    Aztán hiába lett oké a magas meg a közép a mélyek rémesek maradtak a szivacsoktól.
    Akkor szántam el magam hogy na jól van egye fene lássuk mit lehet kihozni a szobából egyszer kell a procedúrát végig csinálni.
    Ha azt az összeget bármi másba fektetem volna hogy rádobom egy uj hangfal párosra, dac-ra vagy kábelekre a közelében sem lettem volna ennek a javulásnak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák