Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #01758976

    törölt tag

    Üdv a topiknak!
    Rendszert építenék, próbaképp. Mondhatni, kísérleti jelleggel. Adva van egy nappali, ami akusztikai rémálom, de leszarom, mert zene meg kell. Innen a kísérleti jelleg. A helyiség kb.45-50 nm, visszhangos, erősítős, eltévedő hangú az egész ház. A nappali aljzat csak csempe, és egy fal szinte tiszta üveg. A forrás pc, dac/amp doboz ajánlás kellene. A keret max. 300k, csak használt. Beszerzési forrásként játszanak a Benelux államok is. Bodzal már napok óta beszéljük ezt, de most holtvágányra jutottunk ezért vagyok itt. A zenei stílusom, klasszikus és népi. Ezekhez passzoló darabokat keresek. Szeretem, ha a hangszereknek van testük, és minél jobban arra hasonlítson, ahogyan az életben szól. Szeretnék egy kiegyensúlyozott, nyugodt, nagyteres, részletes,reális cuccot, ami az összegből kijön. Ha valakinek ez segítség fejhallgatóban Meze99C nyúzok, Centrance dac/amp-al a legnagyobb megelégedettségemre. Bodz, fürkészte a hazai piacot, de a jelenlegi felhozatalból nem tud olyan mondani, amit vállana is. Több pénzt most én meg nem raknék bele, mert ha bukik a dolog az akusztika miatt, akkor mennie kell. Az eddig általam kinézett dolgok, laikusként.
    Tannoy definition D300 gyári állapot 500 Eur
    Castle Richmond Classic 7 i majdnem gyári ez is 360 Eur
    Castle Chester Transmissielijn Luidsprekers 200 Eur képeken szép Tannoy revolution R1, R3, RC normál állapot minden egybe 300Eur
    Fogalmam sincs ezek milyenek, de ha valamelyiket jónak tartjátok, behozatom és kész.
    Újban, eddig [itt] tartunk. Minden más ajánlást tanácsot, szívesen veszek.

    Üdv:h

Új hozzászólás Aktív témák