Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kiskokó

    veterán

    válasz Polllen #73834 üzenetére

    Persze értem. Sok segítség hangzik el itt ami nem csak erről szól, hogy a drága jóba hajszolás. Ha van pénz limit akkor van. Ebben is segítenek, de attól hogy történik egy ajánlás attól még a végén ott lyukadunk ki hogy tulajdonképpen az szar!.. nemár.. egy 40ezer Ft-os mini hifi Szar... de nehogy már egy 100 ezer ftos hangfalpár az legyen...

    Krichd1 :
    Értem én amit írsz! hogy megéri 120ért másikat venni mert jóval jobb vagy bármi. Ezzel nincs is baj.
    De végül csak oda lyukadunk ki hogy 80-100 körül amiket írnak azt végül "nem ajánlod".

    Szvsz 200 ezerből akarok hifit venni 50/50 erősítő/hangfal elosztásban durván... és akkor tulajdonképpen ne vegyek mert nem ajánlott mert tulajdonképpen több negatívuma van mint pozitív... azaz egy laikus mint én akkor úgy gondolom hogy szar. Ezért nem veszem meg. De kérem... 200ezer ft... valaki ebből autót vesz...

    Tanuljuk már használni a kevésbé jó, vagy az átlagos ! szavakat. Mert ahogy ti beszéltek abból az jön le hogy Na hülye!!! 300-400ezer alatt ne vegyél hifit! Azért ez csak nem így van :)

    Nem háborodok fel... csak már már majdnem felháborító :P de ne értsd félre én mint mondtam elhiszem a szaktudásod és bízok benne. Nagyon rendes tőled hogy segítesz meg minden. Ne értsd félre és ne vedd személyed elleni támadásnak se te se más itteni hifi guru.
    Én is szívesen segítek olyan témában ahol tudok, én is preferálom mindenből a jobb minőséget.

    | Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Új hozzászólás Aktív témák