Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Auratech

    őstag

    Korábban egy nehézkesen konfigurálható akusztika kompenzátort használtam, de most Kaptam apanázsba egy ARC rendszert, mérő mikrofonostul Bécsből, mert megérdemeltem :D. A mikrofon jó, de nekem van jobb. A szoftver odab@sz. Egyszerű és kiváló eredményt ad. A keverés után (eső után köpönyeg) "belőttem a helységet" és az eredmény egyszerúen lenyűgöző. a sztereó kiszélesedik, homogénebb lesz, a szoba falai "leomlanak", majdnem. A cucc úgy szól, mintha a helység ki lenne "párnázva", mérve. Persze nem tökéletesen, de nagyon határozottan hallhatón.
    A kapott beállítást eredetileg a saját pluginjában használja a szoftver, de én átfordítottam egy ingyenes FIR szűrős vst pluginba.
    Szóval, ha valakinek pc/mac ról szól a zene a hifibe, megvan a lehetőség, hogy egy ingyenes VST pluginban működjön a szobaakusztika korrekció. A vst plugin fut egy picur szoftverben, vagy akár a winampban és a cucc kap egy plusz dimenziót :)
    Nagyon szívesen megcsinálom Bárkinek akit érdekel. Győrben ingyé', messzebb...megdumáljuk.

    Auratech Field Recording

Új hozzászólás Aktív témák