Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kiskokó

    veterán

    válasz no01ricsi #72973 üzenetére

    Nem támadásnak szántam, félre érted.
    Jó ideje itt vagyok a fórumon csak ezzel a névvel vagy 13-14 éve ezt se keverjük ide.

    persze hogy nekem kell kiválasztani, konkrét típust sem várok el, főleg nem hogy itt tényleg hallani kell mindent ami nálam még nehezebb mert nincs hallásom hozzá.

    Szimplán azt mondom hogy ne menjünk bele olyan dobálózásba mint valaki feljebb kijelentette hogy a Klipsch egy szar annál bármi jobb olyan árkategóriában.
    Ha olyan szar lenne nem kerülne annyiba illetve rég csődbe ment volna.
    Az hogy úgy adjátok elő hogy ez a Klipsch gyengébb ennyi pénzért minőségben stb mint ez meg ez ez tök rendben van semmi baj vele.
    De azt amiért itt sokan leócsárolják pl a Klipschet (maradjunk ennél mert erről volt szó)
    , azt a hangzás és minőségbeli eltérést lehet csak 100emberből 5 veszi észre...

    Ennyi.
    Nem akarok én itt senki ellen menni vagy beszólni neki, mindenkinek megvan a véleménye, és ezt tiszteletben tartom, sőt építő jellegel veszem mivel itt sokan értenek is hozzá! DE ezt a Maximalista fentebb leírt dolgot kicsit nehezen viselem. Akkor senki se vegyen Focal 3Millas hangfal pár alatt mert a többi mind szar!

    | Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Új hozzászólás Aktív témák