Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • simongab

    senior tag

    válasz pepe1125 #58462 üzenetére

    Nézegettem a gyári kapcsolást, látok pár irányt amivel egy kis fűszert lehet adni a dolognak. Látszanak a trendek, hogy a felsőbb osztályokba is kezdenek beszivárogni a D osztályosok. Több kollégám is ezen az állásponton van, hogy elérkeztünk oda, hogy egy 2*4 centis lapon 4 kondenzátorral egy szuper hangú erősítőt heggesztenek a gyártók...

    A tervezésnél sok apró trükk van ami a megváltozott viszonyokra válaszol, tehát azért van mozgástér. Nyugtass meg nem az STK hangját lehet ezzel a konstrukcióval meglőni :D Mert az csak átlagos...Nem szeretnénk átlagost készíteni. Ezekkel a D kapcsolásokkal azt érzem odaveszik valami...
    Én ez ellen próbálok ágálni, lehet azért mert öregbácsi vagyok :D Úgyhogy a most készülő erősítőm mellé szinte biztosan gyártok egy IRS2092 alapút, hogy lássam mit tud. A kisérletezésről. Akármilyen pontosan leírt kapcsolást próbálunk megvalósítani egy kicsit bele kell nyulnunk. Ötletekkel, vagy mert egy picit más beállításban használjuk hogy az jobb legyen. Pl a doboz. Az is sokatmondó az építő irányultságáról. Mondhatnák rá sokan: nincs ebben ennyi :D Ez még nekem is kérdés :D

Új hozzászólás Aktív témák