Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gorbep

    senior tag

    válasz #71562240 #40738 üzenetére

    Tisztelt Fórumtársak!

    Kammerer Kolléga kérésére és az Intergalaktikus Média és Hi-Fi Tanács Kuratóriumi Testületének Békéltető Tanácsa (későbbiekben IMHFTKTBT) nyomására az alábbi helyreigazítást tesszük közé:

    #40732- es számú hozzászólásunkban pontatlan fogalmazásunk következtében,

    "Én nem tudom miből építik.... de egyszer hallottam, nekem tetszett, de ízlések és pofonok.... kérdezzük Kammerert.... :U
    Neki bizonyára tetszik a hangja, különben nem vett volna ilyet, az ára elég borsos..."

    , szándékunk ellenére azt a téves képzetet keltettük, hogy nem János kolléga, hanem Kammerer vett volna Zeuszt, és neki tetszene (és még borsos árat is hajlandó lett volna fizetni érte....).

    Tehát Kammerer kolléga NEM vett Zeuszt és NEM tetszik neki. Minden ezzel ellentétes megállapítás és sugallat csupán a képzelet szüleménye és nem tükrözi vallási, szakmai, és személyes véleményünket!

    Ezúton is elnézést kérünk az érintett és a megtévesztett fórumtársaktól és az IMHFTKTBT képviselőitől...

    Hozzászólásunkat a 168 órás büntetés eltelte után a megszokott műsorrendben folytatjuk!

    ;]

    - Micimackó! Hogyan betűzik azt, hogy szeretet? - Sehogy Malacka, azt érzik .......

Új hozzászólás Aktív témák