Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • magilla69

    csendes tag

    Nos, ez igen ! Ez egy igazán élő közösség, megtöltve hozzáértő tagokkal.
    Azonnal meg kell köszönnöm a gyors válasz reakciótokat a kérdésemre.
    KÖSZ :R ! Örülök, hogy azonnal "rákattantatok" és infóval tudtok szolgálni!
    "Sajnos" teletrafáltad az eladót, bizony erről az eladóról van szó.
    Természetesen egyeztettem már vele azzal kapcsolatban, hogy ezekben a magasságokban csak úgy vagyok hajlandó pénzt áldozni használt eszközökért, ha egy szeánszot össze tudunk hozni és néhány összeállítást megneszelhetek ! Sőt továbbmegyek: Hangfalban is gondolokodom tőle, amit így könnyebben ki tudnék választani. Nem ragaszkodom ehhez az úrhoz, viszont nekem számlaigényem van amit használt cikkeknél igen kevesen tudnak biztosítani vásárláskor (mint ahogyan Peticsak1 tud). (De ha ismertek valakit aki képes arra, hogy számlázni tudja a használtat megoszthatnátok velem! )
    Ha ilyen pergősen ráskubiztatok a termékeire akkor található ott egy Infinity álló illetve egy JAMO óriás az utóbbi sajna olyan vén, hogy már nagyon semmit nem lelek róla de a méretei csábítóak, hacsak nem kerreg valamely frekin. Az Infinity árát savallom, de igéretei alapján ha erősítőt és hangfalat is választok "jelentős" kedvezményt ad amit természetesen ki is használnék SŐTT... !
    Vélemény?
    Majd el felejtettem! A zenei izlésem az alfától - az omegáig, Vivalditól - Apex Twin -en keresztűl- ZZ_Top -ig !

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák