Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • belashx

    senior tag

    válasz denesdr #120873 üzenetére

    Ezt én is megtaláltam, de ez a P30S mérése, nem a P30 Premiumé. Más motorok vannak benne.
    Én is úgy gondolnám, nem kéne, hogy gond legyen ,de valahol javasolták hozzá a nagyobb teljesítményű(?) erősítőt. Már nem emlékszem pontosan. 6 Ohm szerepel az adattábláján, ami nyilván csak egy szám, változik freki függvényében, de még ha lemegy 2 Ohm-ra is, akkor is elégnek kellene lennie alacsonyabb hangerőn, mikor csak pár watt-tal van hajtva.

    A hely miatt itt van 2 kép. A melegedés miatt aggódnék, mert a bútor hátulról zárt, nagyobb erősítőnél gond lehetne. Az akusztikus ruhaszárító nincs mindig ott. :DDD
    [kép] [kép]

    fererencz89:
    Nem tudom, hogy készült a cal fájl a mikrofonhoz, de nem zavar külnösebben a kalibráció milyensége, mert a változások lekövetése a cél, arra pedig megfelel szerintem.

    tranceplanet:
    Nem így értettem a hangolást. Egy cég/szaki gyárt mondjuk 30 éve elektronikákat, kitalálja milyen alkatrészekből építse meg, hogy az úgy szóljon, azt csinálja, ahogy elképzelte. Vagy egy kínai tucat DACban használják a referenciakapcsolást, míg egy régi motoros cég lehet belenyúl, módosít itt-ott. Valami hasonlóra.
    Nem azt mondom, hogy nem jó, hisz nem hallottam még. :)

    "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

Új hozzászólás Aktív témák