Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • huskydog17

    addikt

    válasz Trabby #10319 üzenetére

    Sajnos én is találkoztam sok olyan HD filmmel, amit olyan sz*rul kódoltak, hogy nem ment rajta a DXVA. Ez a HD Radeon 4000 szériától lényegtelen, mert ott már az UVD2-es egység elvileg elbánik már mindennel, de a HD 2000 és 3000 szériás kártyákban UVD, illetve UVD+ van, amelyeknél fontos tényező az úgynevezett Reframe értéke. Ennél az értéknél szoktak sokan túlzásokba esni, aminek következtében a HD 2000 és 3000 tulajok cseszhetik a DXVA-t. Az ilyen filmeket csak procival vagy egy újabb videokártyával lehet lejátszani.
    Más lejátszót keresni felesleges!
    Tehát ha a nem DXVA képes filmet nem bírja erőből a procid, akkor keress egy másik, normálisan kódolt verziót!
    Én ezt már több filmnél is megcsináltam, mivel nekem egy Radeon 3450-em van. Több filmnél fordult elő, hogy miután keservesen leszedtem (lassan), kiderült, hogy olyan "ügyesen" kódolták, hogy a DXVA egyszerűen nem működött, így kerestem egy másik, normálisan kódolt verziót és arra ráillesztettem a magyar hangsávot. Olyan eset is volt, hogy a film ugyan DXVA-s volt, de ugyancsak elk*rtak valamit benne nagyon, ugyanis a képminőség egy förtelem volt, ugyanis úgy vibrált a kép, hogy csak na ráadásul súlyos framedrop mellett. Az ilyen elvetemült idióta embereknek le kéne törni a kezét!

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák