Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyurczy

    őstag

    válasz Toobee #31662 üzenetére

    (#31662) Toobee A VdH hangszórókábel szerintem nagyon jót tett mindkét felállásnak. Érdekes, hogy az Emo-val ma is megvolt a báz, de jól szól, de nem éreztem ég és földnek a Rotel-hez képes, mint anno az XDA-val. Holnap remélem okosabbak lesztek, sajna én nem tudok jelen lenni. :( A HDMI vs koax engem is meglepett. A VdH-ra szerintem van jó konstrukció, ami nem is áll messze a Bártfay árától.

    (#31677) Tamoo Én is fennakadtam kicsit, mert nálam nem lesz más opció, mint a HDMI. Érdekes lehet még, hogy a diszkrét ATI kártya tud-e jobbat, mint a Trinity alapú cucc.

    (#31679) bajnokpityu Popi gyári HDMI-je jó cucc, az Nvidia zsugák képminőségénél pedig van jobb (bár a mai zsugákat nem ismerem, régebben ATI jobbat tudott).

    (#31682) bajnokpityu Azért adhatnál az Emo párosnak egy esélyt, szívesen látlak. ;)

    (#31683) Toobee Moziban szvsz nem lesz hiba. Holnap egy USB-s megoldást is kipróbálhatnátok... csak mert az is elmaradt ma.

    (#31686) BBéci Nagyjából 15-20K körül mennek a 2x2-2x2,5m-ek. Ennyit szerintem ér.

    (#31695) Toobee Vedd rá Gábort, hogy vigye azt is. :D Báz, de kár, hogy a holnapot ki kell hagynom...

Új hozzászólás Aktív témák