Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BIGi75

    senior tag

    válasz -KP- #178239 üzenetére

    Sok mindenben igazad lehet, de a minibárt ne úgy képzeljük el, hogy letelepítek egy kiskonyhát evőeszközökkel, poharakkal. Egy popcornautomatát szeretnék és van egy retro 0,33-as Coca-Cola automatám vagy azt, vagy egy kis fekete minihűtőm, vagy azt, papírpohár aztán jónapot...mint a moziban :). Az ablak is probléma igen, de úgy gondoltam ha előtétfalazok hagyok egy szellőző/nyitó rést (bukó ablak, felső kilincses), hogy ne legyen vukszag odabent, és ha nem válik be zárom az előtétfalat és lesz belőle vakablak. Oldalsó falra nem szeretnék ablakot. A bejárat melletti tárolószekrény a rövid falon alapkövetelmény volt az engedélyezéshez, ami egyébként akusztikailag is jól jöhet (300x230 60cm mély szekrény) a második ülősor nullpontjának enyhítésében, nem?
    #178237VoidXs:
    Ezektől a kis aktív studio monitoroktól tartok kicsit, van egy JBL control1-em, de annak elég gyatra "kisdoboz" hangja van, de csak zenével próbáltam. Ez az LSR MKII sorozat jobb lehet? Ára nagyon jó, de attól félek olyan is. Jelenleg még arra hajlok, hogy veszek egy régi nagyvas AVR-t, analóg bemenetről etetem, vagy átviszem a sztereó emotiva végfokom és veszek mellé egy BasX A3/A5-öt, de utóbbi húzósabb lesz.
    #178234python1:
    most bontottam ki egy válaszfalat 4 méternél hogy legyen egy kis térérzet...

Új hozzászólás Aktív témák