Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mandju

    senior tag

    válasz tomyka74 #167342 üzenetére

    Én hasonló utat jártam be csak fordítva... nagyon sokáig audio pc-t használtam antimode dual core 2.0 szobaakusztikai rendszerrel....

    Pont a kényelem miatt váltottam oppo 105-re, majd oppo udp203-ra. Mivel hiányzott a pc által megszokott jukebox felület és testreszabhatóság feliratok terén (szerintem ez a mai viszonylatban alap kellene legyen) ezért váltottam... de nem akartam alább adni... egreat a11 volt rövid ideig, majd zidoo uhd2000-et használtam, majd váltotta a zappiti zászlóshajója. Zappiti pro 4k hdr. Ez már elég jó lett volna, megelelt az igényeimnek, de lassúcska volt.

    Így ismét visszaváltottam pc-re, de immár egy erős kártyával és elég jó madvr algókkal. A kapott képminőség és hdr-sdr konverzió szerintem nem összehasonlítható a zidoo, vagy éppen a zappiti képminőségével...

    mindezt mondom egy 3 chipes barco dlp mellett 315 cm széles vászonra vetítve. Lehet, hogy kisebb képátlón, tv-n kevésbé jönnek ki ezek a különbségek

    * JVC DLA-Z1 * xyscreen soundmax 4k ultra thin frame 135" 2.35:1 AT * Trinnov Altitude 16 * FusionAmp * Apollon Audio NCMP 6350 * IMG Stageline STA800D * Lab Gruppen FP10000Q * HTPC MadVR * DIY H16-15 Bold Series 9.4.6 * VanDamme *

Új hozzászólás Aktív témák