Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • amargo

    addikt

    Sziasztok!

    Leírom ide is az elmúlt napok tapasztalását. Van egy HP brand gépem, amit házi "szerverként" használok.
    A történet a következő múlthéten újraindítottam (frissítések miatt) azóta a gép két egymes mellett lévő slotjában akármilyen RAM-ra panaszkodik. 4 db RAM volt eddig benne.

    Abból kiszűrtem, hogy 1DB tényleg hibás memtest86 bizonyította be, a HP-s diag tool hát elég felemás volt, néha jelezte néha órákig nem.

    A lényeg a lényeg, hogy a két "rossz" slot-ban pont az elején nekem folyamatosan jelezte a gondot, majd kint volt a hivatalos szervizes (én pont késve értem haza) nála már nem jelzett gondot. Viszont mivel nem hagyott nyugodni a dolog 2 napja "nyúzom" - memtest86 a gépet és most eljutottam oda, hogy megint nem indul a gép, ha az első két slot-ban van memória modul.

    A kérdésem a következő, találkozott-e ilyennel már valaki?
    Mivel lehet a probléma, szerintem alaplap, de mivel nem gyári memória van a gépbe ezért ezt is felrótták, hogy biztosan az a baj.

    Köszi a segítséget!

    “The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

Új hozzászólás Aktív témák