Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Marci112233

    őstag

    válasz bigrock #22716 üzenetére

    Üdv!

    Ha zavar kérdés vedd tárgytalannak, de mástól is jöhet válasz.

    Létezik szünetmenetes ami kültérre is rakható? Konkrétan nem napfény alá hanem favázas géptároló tetője alá kéne egy pont egy Annke H800-as rendszernek 5 kamerával és egy TP-Link CPE210 számára. Oda eső nem jut be, de havat néha behordja a szél, bár kb 3 méter magasban lenne, oda meg nem nagyon szokott hó jutni, viszont a pára az ugye bebújik mindenhova ha úgy nézzük, mert csak 3 oldalról zárt az épület, pontosabban az sem teljesen mert csak a féloldalt zárt 3 oldalról. Kép róla elölről, de nem friss, és bekarikáztam azt a részt ahol van is rögzítő egy fadobozban, és ide kéne egy szünetmentes.

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

  • Ad@m

    tag

    válasz bigrock #22716 üzenetére

    Koszi , megnezem oket :)

    I am more than a fish, I am more than a man, Death will rise, from the tide! I am murloc!

  • EAndrew

    aktív tag

    válasz bigrock #22716 üzenetére

    Helló,

    Nekem is hasonlóak az igényeim mine Ad@m-nak, így lustaságból csak az övét módosítom (bocs Ad@m):
    1. Mennyi pénz lenne a vásárlásra? 200k de mozoghat ha csak akkor jönnek az igények
    2. Külföldi vásárlás szóba jöhet-e (eu raktárból elsősorban)? inkább nem
    3. Hány db kamerát tervezel (kültéri/beltéri)? 3 kültéri, 0 beltéri
    4. Később lesz-e bővítve? igen max 1
    5. NVR (rögzítő) kerül-e a rendszerbe? Igen, jó lenne ha a rendszer képes lenne valahol wifin is csatlakozni, mert nem sok hely van vezetékelésre. (A kamerák között a kábel tud menni a padlástérben, de lefelé onnan max 1 tudna jönni, vagy felfelé (routertől) ha az NVR is fent van, de ott a külső hőmérséklettől nem sokkal van melegebb/hidegebb
    6. Mekkora területet szeretnél figyelni (milyen messze van a kerítés, az utcafront)? 1 ponton 5m a kerítés de még 5m az utcafront igy ezt a teruletet szeretném látni, 2 ponton 15m
    7. Kellenek-e "okos" funkciók (személy/jármű felismerés)? riasztás funkciót szeretnék
    Kiegészítő kérdés, nem kötelező kitölteni:
    8. Kell-e színes éjjeli kép (drágítja a kamerát)? nem, de szeretném ha az elso két kamerán a rendszám látszódjon (itt teljes sotéstség sosincsen, az utcafronton van egy villanyoszlop lampaval)
    hany mpes kamera kellene ehhez? olyat szeretnek aminel felvetelen felismerheto éjjelis az ember nem csak az latszik rajta hogy jart ott valaki.

    Előre is köszi a választ!

    "Nem tudtam pontosan, hogy mit akarok, de azt tökéletesen megvalósítottam." :)

Új hozzászólás Aktív témák