Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yeffy

    veterán

    válasz Woodslave #38847 üzenetére

    ejjha, szép kis szösszenet lett végül. :D

    egyébként egyet is tudok érteni, anno csodálkoztam is, mikor pár hónapig ilyen "agymenésed" volt, h tanulmányt tanulmányra halmoztál, ami meg ki tudja, h kire hogy hat. meg ki mennyire fogadja meg, és nem mondjuk kötekszik egyből. :U de biztos van bennük valami, én nem tudom, nem vagyok okos, sem mérnök, stb. max a saját tapasztalataimból tudok mesélni/véleményt alkotni, de az meg megint nem olyan hatalmas, mert:

    - 4,5 éve edzek, az kb lóf.sz szerintem
    - ebből a komolyabb intenzitást, értelmesebb "koordinálást" edzőtárs részéről jó másfél éve kapom, szóval a "hc-bb edzést" vehetjük azóta. előtte azért nem alapozás ment 2-3 évig, de nem is olyan minőségű volt a munka és az eredmény, mint mostanság. de alapozni nyilván meg kell mindenhez, ahhoz az tökéletes volt.
    - nem kifejezetten figyelek a kajára. vagyis kb annyit, h értelmesebb főtt kaja, és ne agyonfeldolgozott legyen, vagy "szemét". de nem csirkerizsmániában élek, egyrészt, mert egy hét után már kb okádok tőle, másrészt meg mert nem vagyok milliomos, kiskeresetemet meg 100 felé kell osztanom (így is majd 2/3-át elkajálom), plusz még mellé most akarnék valami négykerekűt. szóval eszek mittudomén: makarónit, tésztákat, krumplit mindenfélét, combot, sertéshúst, kb kéthetente jólesik mondjuk egy csík császárszali, fehér kenyérrel, ubival, parival (ez a sok i-zés :D ).

    szóval nem verseny, meg egyéb önmegtartóztató/grammra kimérős kajálást csinálok, mert nincs rá se lóvém, se időm, de leginkább idegzetem, h ezzel b.szkódjak. az én szintemen minek. sok sikert annak, aki ezt tudja minden nap csinálni, számomra _a mindennapokban fenntartható kajálás_ egyelőre ez.

    - plusz e mellé a céljaim sem kifejezetten a testépítés, inkább a "nagyság, erő, erősemberség, stb" irányba invitálnak, szóval nem is kell feltétlen annyira grammoznom. nyilván nem ötméteres átmérőjű béllel, erre azért próbálok figyelni, meg annyira hízékony szerencsémre nem vagyok.

    tribulus: na igen, ki tudja, mennyire hat, mennyire placebo/nem placebo. felesleges pénzem nagyon nincs ilyen próbákra, h most hat-e, vagy nem. de ha meg nem próbálom szedni pár hétig, akkor nem tudom, hat-e. ördögi kör -.-"

    azért köszi a hsz-t

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Új hozzászólás Aktív témák