Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • spammer

    veterán

    válasz Tomics #20286 üzenetére

    "Szerintem annyira nem, mintha a testednek elegendő mennyiségben, minőségben,táplálkoznál"

    Dehát te edzel elvileg, nem? Izmot akarsz építeni és erősödni akarsz nem? Akkor meg ez a testednek elegendő mennyiségű és minőségű táplálkozás. Ne keverjük ide az átlag, semmi sportot nem űző embereket. Bár az átlagembernek is bőven kellene javítani a táplálkozásán. :U

    Ízületeket szétcseszi, ez tény. Ésszel kell csinálni és akkor lassabb a "leépülés" ;] A profi élsport - legyen az bármilyen sport - meg egészségtelen, ez is tény. De te, ti, mi, hobbi gyúrósok vagyunk, akkor nem leszünk soha Ronikómenek. Speciel én nem is akarnék az lenni, még ha tudnék, akkor sem :N

    --

    (#20287) Ijk: Nem gondolkozom én végletekben. Én sem vagyok fitneszguru, sem superbody, nincs pénzem napi 3x-os 20-on pár ezres tejsavó izolátumra sem. Olcsóbb turmix edzés után és viszonylag normális kaja, ahogy meg tudom oldani. De nem zabálok összevissza mindent. Régen ettem mindent, ahogy jól esett, sohasem voltam elhízva, csak a hasam zsírosodik, szóval nem azért csinálom. :D Egyszerűen csak próbálom jól csinálni, ha már csinálom. Amennyire lehetőségem adódik.

    [ Szerkesztve ]

    „A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

  • God Vazzeg

    veterán

    válasz Tomics #20286 üzenetére

    2g teljesen rendben van, a profik 4-5g-ot is betolnak, na az már hc kategória, vese biztos nem örül neki :U Semmi se egészséges, de a szervezeted nem az 5-7nap nem ivásól fog lefeküdni, hanem sokkal inkább a folyamatos csúcson járatástól, gyakorlatilag tövig nyomják a gázt, pörög az anyagcsere, hamarabb elhasználódik minden. Mint amikor az autóval folyamatosan padló gázon mész :K Ha csak néha "ereled" a vasat, sokkal tovább bírja. Ezért vannak a "kox kúrák" a halandóknak. A profiknál ez is más, ott az offszezon is kémiás már.

  • Jim-Y

    veterán

    válasz Tomics #20286 üzenetére

    Szerintem meg te vagy perverz, igazából én egy szóval nem mondtam, hogy ezt játszótéren csináltam, amúgy tényleg nem, te meg egyből arra meg kiscsajokra asszociáltál, tuti elhallgatsz valamit, szánalom.. ;]

    bobalazs: milyen ereje van a topiknak, az alkeszre is rászólhatna valaki, meg a barátnőjére, hátha absztinensekké válnak xD

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák