Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • mocsanisi

    senior tag

    válasz GiP23 #17586 üzenetére

    Elvi szinten a mellékhatások a növihez hasonlók. Amit én hallottam és ismerősöm személyes illetve ő ismerősei tapasztala, a random orrvérzés.
    Más: Azért szerintem nem hülyeség normális kaja mellett meg edzésmúlttal egy szimpla Danabol kúrával kezdeni, mivel ugye ez nem erős tesztó, így nem borítja a hormonrendszert annyira. Pl. mondjuk egy Trenbolone-t tartalmazó kúra kezdésnek eléggé durva lenne. Ez szigorúan csak az én véleményem. Szóval ha valakinél minden rendben van, kaja+edzés+pihi, és nyom egy danabol kúrát, azért abból is elég sokat profitálhat. (főleg ha mondjuk tol mellé valami peptid hormont pl. grhp-6, grhp-2, cjc 1295...)
    Amúgy arról is megy a vita hogy több fórumon, külföldieket is beleértve grhp-6ból ilyen 6hónapos kúrákat ajánlanak cjc-vel megtámogatva, illetve mikor nem tolnak növit akkor ezt tolják helyette. Na most akiket ismerek, mind ilyen 2-3-4heteket mondanak használati időnek ezekből a vegyületekből. És aztán igazodj ki... :U

    Jojo: Ismerősömtől meg azt hallom, hogyha életében nem használt volna szteroidokat, vagyis naturál lenne, akkor ő meg a peptid hormonokkal játszana 1-2 évig, és utána kezdené a "bejáratott" cuccokat.

    [ Szerkesztve ]

    ‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

Aktív témák