Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Kassadin

    addikt

    válasz Jojo5 #1656 üzenetére

    "Senkise mondta, hogy pont azért vagy antiszoc mert nem iszol vagy bulizol, csak ahogy írod a gondolkodásod le abból néha eléggé az jön le, hogy nagyon zárkozott vagy és nem nyitsz emberek felé meg semmi..."

    Nem értem, mit értesz emberek felé nyitás alatt, olyanokkal barátkozok akivel vagy közös az érdeklődésünk, vagy csak szimplán nagy forma. Senkivel se fogok jópofizni csak azért, hogy elmondhassam, hogy milyen nagy társasági ember vagyok, és mennyi embert ismerek. Zárkozott egyáltalán nem vagyok, de majd talin rájössz. És most már hagyjuk is abba a lámurt, így is sokat offoltunk megint.

    [ Szerkesztve ]

  • Ijk

    nagyúr

    válasz Jojo5 #1656 üzenetére

    Én sem járok sehova, mert egyszerűen nem jelent számomra kikapcsolódást amit ma bulizás néven annak neveznek. Néha bemegyünk meginni egy-egy sört, mellette elbeszélgetünk, ill. úszás után a termálban ásztatjuk a s*eggünket és beszélgetünk, vagy egy grillezés, biciklizés, hegyi túra. Vagy régen bnővel, amíg volt;], megnézni egy filmet, vagy egy üveg bor mellet beszélgetni, majd...
    Nekem ezek jelentik a kikapcsolódást, nem az hogy szétcsapom magam piával, elmegyek a diszkóba, majd két napig tompa a hallásom, és szar a gyomrom.

    /人◕ ‿‿ ◕人\

Aktív témák