Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • #04441088

    törölt tag

    válasz macikos #1220 üzenetére

    Talan ha elolvastad volna, amit irtam, akkor rajottel volna, hogy kurvara nem igy van.
    "Ő a tipikus "szedjünk zsírégetőt és kockás lesz a hasunk" egyed."
    Pont irtam, hogy semmit nem varok tole! De mind1...

    "Jól kajálni, esetleg mozogni is mellé luxus, mert utána kell olvasni, arra meg nincs ideje. Végülis csak róla van szó... ügyes."
    Erre is irtam, hogy van fasza etrendem es tudom, hogy mozogni is kell.
    Jah, es nem koplalok. Megvan, hogy mikor mit kell ennem, aztan annyi.

  • Sotho

    őstag

    válasz macikos #1220 üzenetére

    "Ne fogyassza a HELLBURNERt ismert panaszok esetén: magas vagy alacsony vérnyomás, szívroham, szívritmuszavar, szív-, máj, vese-, pajzsmirigybetegségek, visszatérő fejfájás, szorongásos állapot, depresszió, epilepszia, pszichés zavarok, cukorbetegség, pánikrohamok, vizelési problémák, megnagyobbodott prosztata, szürke hályog, vagy MAO-csökkentő, antidepresszánsok, aszpirin, szteroidmentes elvonási-tünet csökkentő szerek, fenilefrint tartalmazó termékek, efedrin, pseudoefedrin, vagy más gyógyszerek fogyasztása esetén. Ne alkalmazza a HELLBURNERt és konzultáljon egy orvossal, ha terhes, szoptat, terhességet tervez, hajlamos a kiszáradásra vagy erős hőnek van kitéve! Szakítsa félbe az alkalmazást és konzultáljon egy orvossal, ha mellkasi fájdalmai vannak, remegési rohamai, szédül, fejfájást érez, hányingere van, nem egyenletes a szívverése vagy légszomja van"

    Szerintem elég ok a kipróbálásra.

    De szívroham esetén ne szedjük be szerintem ez a legfontosabb! :DDD

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák