Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • golya32

    aktív tag

    válasz vettelf60 #26898 üzenetére

    Ne csináld már Győrben vagy, bárhová el lehet menni biciklivel, ez egyszerűen nevetséges...
    Természetesen kivételt képez ha 60 felett vagy..

    Igen pénzért adja, én se csinálnám ingyen mert minek, azt senki sem becsüli, másik lehetőség ne vásárolj tőle!

    [ Szerkesztve ]

    Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

  • Dryman

    aktív tag

    válasz vettelf60 #26898 üzenetére

    Nem kívánok nagyon beleszólni a vitába, de mégis....
    A Győr és környéke fórumban tudomásom szerint már 3-4 emberrel is szerettél volna üzletelgetni, de mint kiderült, majdnem minden bizniszed meghiúsult, amelyik meg nem ott majdnem tettlegesség lett a vége....
    El kellene azon gondolkodnod hogyha a másik félnek (nevezzük nevén eladó) több száz sikeres csereberéje volt már akkor miért pont veled mint (vevővel) "gyűlik" meg a baja mindenkinek.
    Velem is eljátszottad hogy ide meg oda, meg a hirdetett ár alatt jócskán.....inkább kiszálltam a bizniszből minthogy én is Weaver kollega sorsára jussak....
    Talán változtatni kellene azon dolgaidon miként kell keresni és vásárolni annak érdekében hogy sikeres üzletelésed legyen.
    A vevő általában házhoz jön, mert az ő érdeke hogy minél hamarabb magáénak tudja a kiszemelt alkatrészt. Az már csak az eladó általi grátisz ha esetleg megkönnyíti a találkozást egy megbeszélt helyen, de ne képzeld már azt hogy pizzafutárként a helyedbe visszük a megvásárolni kívánt cuccot hogy aztán lefikázd és pofátlanul lealkudd az árát.
    Részemről befejezve mindennemű irányodba történő üzletelgetés, mert gyomorforgató amit csinálsz....kioktatsz hogy hogyan és mennyiért adjak el neked alaplapot...hát akkor is felháborított a dolog, gondoltam újonc...majd megjön az esze...de nem, most meg Jambával kekeckedsz????

    [ Szerkesztve ]

  • jamba

    csendes tag

    válasz vettelf60 #26898 üzenetére

    Köszönöm hogy felajánlottad az ETO-parkot ÉN pedig leírtam mikor leszek arrafelé az nem volt megfelelő,írtam hogy ma a belvárosban leszek 3 óra körül az sem megfelelő, nálam általában este 10-ig tart a második műszak sőt ha valamire azt mondom hogy KELL azért ha az eladó csak este 10 óra után ér rá akkor megyek az alkatrészért akár házhoz amire nekem szükségem van

    Jah, a másik meg úgy állítod be magad mintha valami segélyszervezet lennél és milyen hálás legyek hogy pénzért eladsz valakinek valamit. xDDDD

    Én szaladgáljak utánad 2000ft-ért Bazdmeg :((
    Had nem mondjam mit szoktak oszlophoz kötözni (jó úton jársz felé)

    Weaver kollégának hozzám képest birka türelme van és mint hallottam sikerült kihoznod a sodrából.........

    [ Szerkesztve ]

    -----------------------------W.o.T.-------------------------------------

Új hozzászólás Aktív témák