Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vettelf60

    csendes tag

    válasz Dryman #26903 üzenetére

    Szomorú, hogy ha valaminek tettlegességig kell fajulnia főleg arra nézve aki kezdeményezi. :B

    Az meg hogy te milyen áron akartál lapot adni nekem, az a te bajod, inkább bementem PC ABC-be és UGYANAZT megvettem GARIVAL SZÁMLÁVAL ugyanannyiért.

    Vicces és szánalmas a felfogás, hogy itt úgy néz ki az eladó szívességet tesz a vevőnek. Nektek úgy néz ki kezet is kell csókolni, hogy ó kedves eladó eladtál nekem valamit (tisztelek a kivételnek!!!!!). Tudtommal, nem bolt vagy, nem adsz számlát, nincs székhelyed (javíts ki ha tévedek).

    Szerintem ha valakinek pénz kell, tesz érte. Vagy te úgy melózol (bocsáss meg a kifejezésért), hogy ülsz otthon a seggeden, aztán ha a főnöknek kell valami majd még kezet is csókol?

    Ha ezt nem érted meg, akkor sajnállak. :U

    És újra: TISZTELET A KIVÉTELNEK!

    Ja és az a mindenki nálad akkor 3 embert takar? A többiek senkik. :C

    [ Szerkesztve ]

  • sotetlovag97

    tag

    válasz Dryman #26903 üzenetére

    Részemről is egyetértek veled bár én még nem üzleteltem vettel-lel, de régebben nekünk is volt egy kis nézetéltérésünk, de azóta normálisabb lettem(ha nem is teljesen).
    De én is üzleteltem már győri emberekkel és ha dolgom akadt éppen győrben és be tudtam iktatani, akkor akkor adtam át a terméket a vevőnek, mivel úgy neki is könyebb, de mivel még diák vagyok és a bérletet ígyis-úgyis meg kell vennem havonta, így ha az idő is engedi akkir szívesen be is buszozok Győrladamérról és még sétálok is, ha ezzel meg tudom könnyíteni annak a dolgát aki esetleg előző nap dolgozott és fáradt vagy akármilyen más dolga lenne autókázás helyett.

    Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

Új hozzászólás Aktív témák