Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TTomax

    nagyúr

    válasz kranazoli #8778 üzenetére

    Na akkor még egyszer....
    1.,De igen ha ugyanarra célra több programot futtatsz bugot okoz,mert összeakad,gondolom neked virusirtóbol is 3 fut a gépen...
    2.,Igen nincs tapasztalatod,fermivel ez sorozatosan derül ki abból amit írsz, egy fps kijelzést nem tudsz AB-ben bekapcsolni,de bizonygatod az igazad,és persze máris véleményt formálsz.Azért inaktív,mert alul nem pipáltad ki (szövegértelmezés ugye...),betat pedig azért ne használj,mert például nem lehet benne voltage-t állitni,és az fps kijelzést bekapcsolni az OSD-re...
    3.,Ne hidd hogy csak TE használtál itt radont esetleg cf-ben,akár több mint tíz évig is.
    4.,Ha csak nekünk akarod bebizonyítani,hogy nincs hibátlan nv driver,köszi ezt mi is tudtuk,ezért ne strapáld magad,de általában meg szoktuk oldani a gunyololdásod ellenére is.Bár a csataliszt topic lassan 15.000 hozzászólás lett... az nv-st nem találatam... :DDD
    5.,Ha tovább flémelsz szólok a modkerben mert ez itt nem az SG,ha valami problémád van szívesen segítünk,de már nagyon unalmas amit három napja művelsz,már ne is haragudj... minősíteni nem szeretném nem posztom,de olvasd magad vissza tessék, tanulságos... [link]

    A második pályán lesz, a talaj textúrán lesznek majd víz textúrák. No, 1x ezek villognak (attól függ milyen szögből nézem) ill. a házak között lesznek majd kifeszítve ruha darabak (?!), textúra elemek. Itt is szintén attól függ mennyire van messze és milyen szögből.
    Erről ma még készíteni fogok egy videót,talán leér mert én is kíváncsi vagyok beállításokat írj légyszíves és akkor megnézzük valóban így van-e!

    [ Szerkesztve ]

    ★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

Új hozzászólás Aktív témák