Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • voodoo98

    addikt

    válasz tome.jr #2103 üzenetére

    tome.jr:
    ezek csak első benyomások(hosszabb ideig kell idle-ben hagyni, h beálljon a hőfok, tehát mérget nem veszek rá :) de kb ennyi volt), és hosszabban kell majd tesztelni a karit és pontosabban (ami talán most hétvégén lesz :D), de annyit mondhatok, h egy nem túl márkás házban (SPIRE, h melyik azt nem tudom, de megkeresem majd), és levettem az oldalát (egyelőre). és határozottan 1 monitorral csak, 2-nél 77-83-ra emlékszem legalább.

    fsb1000: Köszi! :R
    ez a fluidmarkos dolog nálam is így van :D
    3D terhelésnél kb ezt vártam, nagy fordulaton hasonló a hangja mint az 5850-nek (nyitott a ház egyik oldala), nem volt zavaró.
    2D-s terhelés már más, ott kevesebbet vártam. 45-47-es fanspeed-ig szép halk, 50-től már hallani.100-nál horror! tehát ha 45-47es fix fanspeed-en tudnám tartani, akkor simán lehet vele filmet nézni, ekkor lenne ugyanolyan mint a HD5850.

    Tuningot egyelőre még nem próbáltam.
    Küldök majd stuttering-es grafikonokat is (csináltam egy progit, ami csv file-t megnyitva, 1 katt-ra szépen kirajzolja nekem grafikont :D) !

    Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

Új hozzászólás Aktív témák