Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Tökmindegy #3727 üzenetére

    Ok, nem fogok többet írni, sajnálom, hogyha zavartam a köreiteket. :( Viszont egyáltalán nem magasztaltam én semmilyen Nv és semmilyen Ati kártyát, és nem is álltam neki győzködni senkit semmiről...

    "Neked és a hozzád hasonlóknak az a bajotok ,hogy csak beszélni szerettek a dolgokról de gyanítom még életedben nem volt sem csúcskategóriás ATI-d sem NV kártyád."

    Ezzel a mondattal mi volt a célod, azt viszont nem teljesen értem... Arra gondolsz, hogy biztos egy szerencsétlen csóró vagyok, hogy földre döntene anyagilag egy GTX480 és csak a számat járatom, hogy esetleg valaha vehetnék fermit? Az egy dolog, hogy megnézem, mire költöm a pénzt amiért megdolgoztam, de ha megfelelő teljesítményt kapok a pénzeért, akkor nem sajnálom költeni. De szerintem ez a konfigomon látszik is.... Amúgy elárulom, tavaly áprilisban egy hétig volt GTX260-m (akkor ugye GTX295 volt az NV plafon, majd a GTX280, és utána a GTX260) kipróbáltam, nem jött be, vettem helyette 4890-et. Azért ezek a karik elég közel vannak a csúcskategóriához.... (Soha nem is akartam CF/SLI-vel szívni, úgyhogy nekem teljesen annak számított...)

    (#3726) fsb1000: Oké, tegyük fel, hogy csak fikázni jöttem ide, sokkal jobb a szájízem, mintha azt hinnéd, magyarázkodom, mert nem szokásom....
    De azért érdekes, hogy még senki nem vette a fáradtságot, hogy csináljon egy hasonló mérést a ventifordulatokról, mag VRM és PCB hőfokokról: [link] Pedig én kíváncsi lennék eléggé.... :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák