Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz he7edik. #241 üzenetére

    Szerintem a konzolok gyerekeknek valók, vagy számítástechnikai analfabétáknak! Erre lettek kitalálva véleményem szerint! Leginkább a buta, amerikai fiatalságot célozzák meg vele. A másik dolog meg, hogy szerintem egy csomó olyan játék van a konzolokon ami éppenhogy kiköhög 30fps-t. Lehet hülyeséget beszélek, de én látom a különbséget 30 és mondjuk 60 fps között! Amikor játszom mindig megy közben a fraps tök mind1 mivel játszom! Ez már nálam ilyen megszokás! És bizony akkor fut szép simán egy játék ha 60fps körül megy. Nem azt akarom mondani, hogy 30-on szaggat egy játék, csak 60-on éri el azt a teljesen sima, filmszerű mozgást. Volt szerencsém x360-on kipróbálni pár játékot és nekem nagyon 30 nak tűnt. Ez azért gáz egy olyan embernek aki többhöz van szokva! Sőt haveromnak a gears of war több helyen be is szaggatott x360-on! És ezzel most mit tudsz csinálni? Semmit! Én úgy vagyok vele vagy pc-n játszom vagy semmivel! Ettől függetlenül abban egyetértek én is, hogy elég gáz ami a pc-s vga piacon folyik! Aranyáron mérik az erős vga-t. És ez baromi nagy lehúzás! És ez hosszútávon biztos nem fog jót tenni a pc-s játék iparnak! Az kéne az nv-nek is hogy felbukkanjon a piacon egy nála jóval olcsóbb remek vga-kat gyártó cég! Akkor nem lehetne itt ennyit nyerészkedni! és kénytelenek lennének emberi áron adni a kártyákat.

    A gx2 ről az a véleményem, hogy szerintem nem lesz érdemes megvenni, akkor már inkább egy 8800gt sli!
    Annál többet nagyon nem fog nyújtani a gx2 szerintem! A nagy fejlődés majd az új gpu lesz, ami a 9800gtx-en lesz, azt már érdemesebb lesz megvásárolni!

    [ Szerkesztve ]

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz he7edik. #254 üzenetére

    Nem mindenki lehet egy véleményen! De ha már igy felvetetted akkor kiváncsi lennék te miben látod másképpen!?

Új hozzászólás Aktív témák