Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz he7edik. #241 üzenetére

    Szerintem a konzolok gyerekeknek valók, vagy számítástechnikai analfabétáknak! Erre lettek kitalálva véleményem szerint! Leginkább a buta, amerikai fiatalságot célozzák meg vele. A másik dolog meg, hogy szerintem egy csomó olyan játék van a konzolokon ami éppenhogy kiköhög 30fps-t. Lehet hülyeséget beszélek, de én látom a különbséget 30 és mondjuk 60 fps között! Amikor játszom mindig megy közben a fraps tök mind1 mivel játszom! Ez már nálam ilyen megszokás! És bizony akkor fut szép simán egy játék ha 60fps körül megy. Nem azt akarom mondani, hogy 30-on szaggat egy játék, csak 60-on éri el azt a teljesen sima, filmszerű mozgást. Volt szerencsém x360-on kipróbálni pár játékot és nekem nagyon 30 nak tűnt. Ez azért gáz egy olyan embernek aki többhöz van szokva! Sőt haveromnak a gears of war több helyen be is szaggatott x360-on! És ezzel most mit tudsz csinálni? Semmit! Én úgy vagyok vele vagy pc-n játszom vagy semmivel! Ettől függetlenül abban egyetértek én is, hogy elég gáz ami a pc-s vga piacon folyik! Aranyáron mérik az erős vga-t. És ez baromi nagy lehúzás! És ez hosszútávon biztos nem fog jót tenni a pc-s játék iparnak! Az kéne az nv-nek is hogy felbukkanjon a piacon egy nála jóval olcsóbb remek vga-kat gyártó cég! Akkor nem lehetne itt ennyit nyerészkedni! és kénytelenek lennének emberi áron adni a kártyákat.

    A gx2 ről az a véleményem, hogy szerintem nem lesz érdemes megvenni, akkor már inkább egy 8800gt sli!
    Annál többet nagyon nem fog nyújtani a gx2 szerintem! A nagy fejlődés majd az új gpu lesz, ami a 9800gtx-en lesz, azt már érdemesebb lesz megvásárolni!

    [ Szerkesztve ]

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz keIdor #248 üzenetére

    Részben igazad van! Magyarországon is egyre hülyébbek a fiatalok! Sajnos kezdi átvenni az amerikai stílust mindenki, ránk akarja ez a kormány is erőltetni! Az oktatásunk fényévekre volt mindőségben az amerikaitól, de azt is tönkre akarják tenni! Meg ugye mindenhonnan a népbutítás folyik! Persze ,hogy hülyébbek a fiatalok is! De azért még szerencsére közel nem olyan buta az átlag fiatalság mint Amerikában! Én nem fikázni akarom Amerikát mert egy nagyon szuper hely lehet mint terület, földrész! Sok szép hely van ott és szívesen megnézném! De ettől függetlenül hánynom kell attól a stílustól ami onnan árad! Az emberek butasága határtalan, sokan azt sem, tudják milyen államban élnek ott, de Amerikán kívül meg aztán nagyon kevesen ismerik a többi országot! Láttam több riportot is Amerikai fiatalokat állítottak meg az utcán és alapvető kérdéseket tettek fel nekik, hol vannnak bizonyos országok, sokan nem is halottak róla, sőt voltak olyanok akik még azt sem ismerték rendesen ahol ők laktat. Magyarországot és a többi országot is szertenék igy elbutítani, hogy könnyű legyen irányítani a birka népet! Arról már nem is beszélve milyen veszedelmet zúdít Amerika az egész nép nyakába azzal ,hogy baztatják az arabokat! Bár igaz erről elsősorban a vezetősége tehet nem az amerikai nép! bár sok amerikai támogatta az arabok támadását! Az Amerikaiak a világ legynagyobb problémái! Nekem ez a véleményem! Bocsánat a hosszú Off-ért!

    [ Szerkesztve ]

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz he7edik. #254 üzenetére

    Nem mindenki lehet egy véleményen! De ha már igy felvetetted akkor kiváncsi lennék te miben látod másképpen!?

Új hozzászólás Aktív témák