Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PipaProPapa

    csendes tag

    válasz Speed® #7896 üzenetére

    Nálam pl. az a gond, hogy 3 Ati kártyából 2x mellényúltam. ( X1600pro, amikor nem volt +10k-m egy 7600GT-re, de kb fél év után csak lecseréltem a 7600-ra, és a 3870 ami szimplán rokonszenvesnek tünt de azzal is sok volt a bajom. Egyedül a 9600pro-t imádtam ami az FX 5200 után egy megváltás volt.) Lehet persze pechem volt, de 2x is? Zöldből több fajta volt de igazából gondom egyikkel se volt. Igaz az MX440 és az FX 5200 a legjobb jóindulattal sem volt nevezhető még a maga idejébe se "jó vételnek" dehát ennyire futotta. Nálam a 9800 XT vagy Pro volt akkoriba a nagy álom (gondolom még jó pár emberkének) de az akkori fizetésekből teljesen elérhetetlen volt számomra, így maradt a 800x600 low vagy jobb esetbe normal a teljesen fos FX5200-őn. Az éveken keresztüli szenvedések a fostosabbnál fostosabb kártyák után most úgy érzem ez a 9800GT teljesít először úgy ahogy azt mindig is szerettem volna, ezért örülök ennek a kártyának. Szerintem sokan jártak hasonló cipőbe az évek folyamán és megértik amit most írtam.
    ( De lehet azért van ilyen közel mert, hogy 9800 a száma ennek is:DD )

    [ Szerkesztve ]

    Pipapapa strikes back!

Új hozzászólás Aktív témák