Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Davzone

    senior tag

    Lenne egy nem kis problémám:
    Tegnap felraktam az uj Nvidia drivert(a számára nem emléxem de tegnap raktak ki rola hirt)
    Fel is ment hiba nélkül tegnap játszottam is BIA-t,ma regel is gépeztem 5 percet,aztán irány suli.
    Hazaérek bekapcsolom,betölt, dreamscene nem megy,mondom mi van,nézek jobklikket és feltünt hogy az nvidia vezérlőpult nincs ott a listába.Sebaj megnézem a dreamscenet.
    Belemegyek és kiirja hogy telepiteni kell mielott használni akarom de a videok között tuttam váltogatni.Mondom ez igy nem jo.
    Restart.
    Win szépen feláll kb normális idő alatt,van dreamscene,meg nv vezérlőpult is.Frankó mondom csak hülye volt semmi baj.
    Nade később elég fura dolgok jöttek elő.Pl megnyitok egy sajátgépet és csak keret van,az ablak full belseje hiányzik....Nézek más ablakot is ami ami windowsos de semmi.Ha programot inditok azok jok pl firefox,totalcommander ,msn.Megint restart de megjavult.Aztán később egyszercsak a tálcán összeugrottak az ablakok ikonok meg minden és a szine is fura lett.Start menü sincs,de csak képe nincs mert amugy megy szal az egérrel megtaláltam a kereső sort beiram paint ENTER,paint elindul és dobtam egy printscreent:
    Kép Dualviewba megy a kari mert van egy projektor is rajta azért ilyen a printscreen.
    Mi a ráktól lehet ez?Ennyit és az nvidia WHQL driver??

    [ Szerkesztve ]

    Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

Új hozzászólás Aktív témák