Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WOT-H-A-C

    veterán

    válasz sanzi89 #2636 üzenetére

    1.Először is vegyél vissza az arcból mert nem pi#@dból rángattál ki! " Nem tereltünk együtt birkát picim!
    2. Azt írtam ",ha jól emlékszem". Hozzáteszem magadra vetted, és igen már emlékszem rád is!! :DDD Szövegértés Lvl.1
    3. Ami itt a topikban ment az kritikán alulli volt!
    4. Nem tudom mennyit rendeltél már kínából, de sajnos az ilyen "eladói magatartás" benne van a pakliban.
    Ha kicsit keresel a postázós topikban rengeteg hasonló eset van.
    Kikell abrándítanom téged a kínai engem is meg téged is magasról telibe sz@r!! Annyira kevesek vagyunk nekik mint bolha f@szán a pattanás.

    Szóval sajnálom, hogy így benyaltad de de mint mondtam benne van a pakliban!!! Innentől szerintem ne is rendelj kínából!

    Na csak , hogy tiszta legyen 1-2 példa
    -
    Visszakaptam 1.
    -Visszakaptam 2.

    Illetve van sok olyan ami megjött!Akinek van kedve mazsolázzon.

    Szóval nem mondtam, hogy nem volt aki pórul járt, sajnálom is, de a többség megkapta és elégedett ez tény.

    Azt sem álítottam, hogy BIZTOSSAN mindenki megkapta! Nem mindíg olvasom figyelmesen a topikot mert untat a habzószájó csaholás a gearbest-re! Egyszerűen nem kötelező innen rendelni! Keresni kell egy másik webshopot és próba szerencse.

    Az ilyesfajta kirohanásaidat meg nyugodtan mellőzheted, mert tudtomal én nem személyeskedtem!

    Peace!!

    "Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

Új hozzászólás Aktív témák