Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BobTail

    őstag

    válasz k850 #13970 üzenetére

    Én kicsit máshogy látom a dolgokat, vagyis technikai téren annyira nem vagyok otthon, inkább a kreativitás az én pályám, és direkt szoktam úgy beállítani a dolgokat, hogy csak a lényeg legyen éles, ezzel is kiemelve azt. Még mindig nem a 34 / 41 megapixel a nagy szám ebben a telefonban, hanem hogy minőségromlás nélkül lehetséges a zoomolás, nem kell külön kivágni gépen, vagy telefonon, csak rázoomolsz és kész. Csakhogy én azt direkt nem használom, mert a tőlem megszokott kompozícióhoz jobb alapanyagot ad a teljes méretű kép.
    Egyébként zoomolás nélkül a 8 / 5 / 2 megapixeles képek lenyűgözőek, tű élesek, hiszen 34 megapixelnyit sűrít bele, így sokkal részletgazdagabb, de ha lapozok ugyanazon 34 és egy 8 megapixeles kép között, semmi különbséget nem látok, ha előhívatnám (nem plakát méretben), akkor sem látnék. Ezzel arra akarok célozni, hogy bár itt mindenki nagyon kíváncsi, hogy 34 megapixelen 100%-os nagyításban mit lát az ember, de alapvetően nem zoomolva úgy szoktunk képeket nézegetni, szóval ha az egész képet nézzük, akkor látszik igazán hogy mire is képes, mit ad vissza a fotó.

    Az meg, hogy milyen rendszer fut rajta, az itt off, ebben a fórumszobában a fényképeken van a lényeg.

Új hozzászólás Aktív témák