Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Nowhereman

    őstag

    válasz #70869248 #5021 üzenetére

    Kezeljük egyszerűbben. Gombos időszakos téli álomba merülése, vagy Lajoska agyhalott megmozdulásai miatt úszik el majd több pont...

    Utánam a kondenzcsik!

  • wildrain

    addikt

    válasz #70869248 #5021 üzenetére

    már akartam neked írni, hogy hogy viseled Kimi dolgait...úgy általában hogy gondolkodsz erről?
    Egész egyszerűen: tegye, amit jónak lát. A jelek szerint mostanában többet foglalkoztatja a rali, mint az F1, hiszen ha nem így lenne, akkor aláírt volna a McLarenhez vagy a Mercedeshez. Oké, hogy fontos a hobby, de annak nem szabadna olyan csábítónak lennie, hogy emiatt szalasszon el egy mekis szerződést. Ha meg mégis annyira fontos neki, akkor az azt jelenti, hogy már nem érdekli eléggé az F1. Akkor inkább jobb, ha lép, nem érdemes fél szívvel csinálnia.

    Kicsit meglepődve figyeltem egyébként, hogy mennyit vitatkoztak a pénzen a versenyzők és a csapatok Button meg Kimi esetében. Nekem még mindig az a helyzet az etalon, amikor 1992 év végén Senna azt mondta, hogy ingyen is versenyezne Frank Williamsnél, mert annyira akarta a legjobb autót. Furcsamód manapság ilyet nem hallani. Rendben, hogy azért az ingyen az meglehetősen kevés (habár személyes szponzorokból is bejöhet néhány milla, ha jól megy a szekér), de ha valakinek az élete a versenyzés, a győzelem - márpedig mind ezt szajkózza - akkor mégis mit szarakodnak azon, hogy 5 milla vagy 15, ha akár egy világbajnoki autót szalasztanak el a vitatkozással? Megérteném, ha még nem kerestek volna semmit, mint mondjuk Sutil, de itt egyáltalán nem ez a helyzet.
    Azt tudom, hogy ha én lennék a helyükben, egyetlen fontos kérdés lenne a csapatválasztás során: Melyiktől várhatom a legjobb eredményeket (és itt beleértve a csapattársat, mérnöki személyzetet, autó gyorsaságát, mindent), és amit anyagilag kínálnak, azt elfogadnám. Ha jönnek az eredmények, úgyis jönnek a nagy lóvék is...

Aktív témák