Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Motion_Blur

    félisten

    válasz rocket #41911 üzenetére

    "Szerintem Vettel kioszt majd ~3 tizedet a 2. helyezetnek az idomeron Melbourneben :)"

    Ez a tavalyi 8 tizedhez képest óriási előrelépés lenne a többieknek :DDD

    Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

  • #70869248

    törölt tag

    válasz rocket #41911 üzenetére

    Majd meglátjuk, ha elkezdik verni Vettel-t akkor majd meglátjuk mi lesz, versenyen tavaly is kevesebb volt a lemaradás, és ha Webber-nek kell védenie Vettel 'ggét az megint érdekes helyzeteket teremthet.
    Vettel sztem nem akkora ász, tudom hogy unalmas megkérdőjelezni,..de én azért teszem :)
    Egy qva jó kocsiban, amit qva könnyű vezetni, egész más futamokat nyerni.
    Saját tehetségből sztem nem él meg a többiekkel szemben.
    Semmi eget rengetőt nem láttam tőle a Monza-i előzésen és a Suzuka-i pole-ján kívül.
    ...sem a gumikezelésében, mert Webber-Vettel mindketten sokig tudták használni a gumikat, Button osztott-szorzott, Alonso-MS rajtolt nagyokat...ragozhatnám, de én az autót látom, egy nagyon jól működő autót egy jól működő csapatban, egy jó versenyzővel.
    Minél inkább csökken a 'nagyon jól működő autó' rész, ott nagy lépésben közelednek, az én elképzelésem szerint! a többiek, mert a másik két rész az minimum megvan náluk is.
    Ez akár lehet ijesztő is.
    Majd meglátjuk, én sem évkezdésre várom, mert ahogy írtam más csapatokat versenyzőben, és évközi fejlesztésben erősebbnek tartok, ez pedig az idény felére hozhatja azt hogy onnan verik (ha ez lesz) az RB-t, nem biztos hogy a McLaren, simán lehet Alonso is, mert ha betalálnak a 'széllel szembe..' első felfüggesztésükkel akkor ebben év közben további sebességet találhatnak, a Merga meg ki tudja...nekik nagyot kell ugrani, de ott is ülnek komoly arcok..

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák