Hirdetés

Aktív témák

  • sfdrakex

    nagyúr

    válasz Nowhereman #29025 üzenetére

    Te szólsz le mást, mikor le hülyegyerekezed Massát? Akkor más hsz-e a nívótlan? : D

    Egyébként mindketten hibásak, Massa nem figyelt ezért nem hagyott elég helyet, Hamilton pedig úgy próbált ott bemenni hogy nem volt helye, és az F1 es autók nem is tudnak olyan kis ívben fordulni amire ott szüksége lett volna. Ezért úgy gondolom hibás Massa is, bár ő votl előbb védte a pozícióját Hamiltonnak kellett volna okosabban jönni hátulról, csak gondolom úgy volt vele ha Sumi el ment ott mellette neki is menni fog, csak ő külsőbb íven ment akkor, hogy miért azt nem tudom, azért mert figyelte hogy jön Sumi vagy azért mert megcsúszott. Mindegy is mindketten hibáztak, de Hamilton votl hátrébb ezért neki nagyobb a felelőssége a doogban. Az a baj hogy Hamilton nagyon látványosan és keményen vezet, ez eddig szerintem jó, nekem is tetszik, DE pont emiatt van benne sok zűrben melyeket sokszor ő maga okoz, az agresszív stílusának a velejárója ez nincs is ezzel gond, csak neki is tisztában kéne azzal lenni hogy ha keményen megy balesetet okozhat, és nem kell csodálkozni ha ezért büntetést kap. Még egyszer mondom nekem tetszik hogy keményen nyomja és látványosan vezet, csak ennek meg vannak a hátrányai is, több kétes szitu, több baleset.

    Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

Aktív témák