Hirdetés

Aktív témák

  • D.Orion

    veterán

    Üdv! Nagy ritkán írok ide, inkább csak olvasom a topikot, de a tegnapi MS vs Bari incidens után szerintem van mit kiértékelnünk. :U Itt mindenki azon a véleményen van, hogy MS nekiszorította RB-t a falnak. Remélem lesz fent youtube-on egy videó az ominózus esetről helikopteres kameranézetből.

    Én így láttam a dolgot: MS lehúzódott a pálya határát jelző vonalig. Nem odarántotta az autót hanem szépen fokozatosan tette ezt. RB már a hátsó kerekénél járt amikor megkezdte ezt. RB láthatta, hogy ott nem lesz neki hely, de ő továbbra sem vette el a gázt. MS a vonal mellé húzódott és ezzel kiterelte RB-t akinek ekkor az első kerekei már MS kormányánál volt. RB-nek el kellett volna venni a gázt, mert MS lezárta az utat és RB már rég a pályán kívül autózott. RB végül megelőzte MS-t, csakhogy mind a négy kerékkel elhagyta a pályát. Aki nem érti, hogy milyen pályaelhagyásról beszélek annak itt egy kép. A záróvonal az záróvonal. Ha ez kanyarba lett volna, akkor RB 4 kerékkel átmegy a rázókövön, hogy megelőzze MS-t? MS is hibás volt, mert túl agresszívan csinálta, de ő volt jobb helyzetbe. RB-nek lassítani kellett volna.

Aktív témák