Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rocky100

    csendes tag

    Sziasztok

    Lenne egy hardware-el kapcsolatos kérdésem a játékot illetően

    Szóval van nekem egy ma már sztem bőven alsó kategóriásnak számító pc-m.Igaz remekül muzsikál játékok terén még mindig win7 alatt

    Amit a konfigról tudni kell : Gigabyte P43T-ES3G deszka, egy core2duo e8200as(2.66Ghz@3.2Ghz)proci, 4Gb(2x2)1600as ram(1333on járatom őket sokkal stabilabbak) illetve a vga ez egy Nvidia 9600GT 512Mb(Galaxy)

    Elég régóta megvan és nem igazán van gondom játékok terén.Én raktam össze régen, jól kiszolgál.Az Inversiont pl reccenés nélkül viszi 1920*1080ba(no ezt nevezem én optimalizálásnak)

    A FIFA sorozat előző részével is sokat toltam a 12-vel.Ott sem volt semmi gond, bár ott full-hd-ban eléggé akadozott, úgyhogy kompromisszumot kötöttem az 1280*1024-el ahol már gond nélkül folyt a játék magas beállítások mellett

    KÉRDÉSEM az lenne hogy a Fifa 13hoz még elegendő lesz a jó öreg masinám?Mondjuk a 9600GT-m egy 1024*768as kompromiszummal?Csak mert olvastam hogy( bár ma már nem számít nagynak a gépigénye)megugrott egy picit a gépigénye és a 8800GT-t jelöli meg minimumnak :F Bár akkor jó vagyok még tudom, csak kábé mire számítsak?1024*768as felbontásos kompromisszumra?

    Sajnos nem áll módomban fejleszteni de nagyon várom már a játékot

    Köszönöm szépen a választ előre is

  • Rocky100

    csendes tag

    válasz laca000 #230 üzenetére

    Köszi a véleményedet :) Mondjuk a pálcikaemberkéket túlzásnak tartom pláne hogy simán eljátszogattam 1920*1080ban a 12vel is, csak mivel zavart hogy durván beszaggatott szögleteknél így átraktam 1280*1024be ugyanúgy high beállítások mellett.A játékélményből semmit nem vett el

    De lényegében én kértem véleményt úgyhogy tiszteletben tartom.Kissé túlzónak érzem a koncepciódat ezzel a pálcikaemberes dologgal kapcsolatban, sőt, de nem hinném hogy az 1024 vs 1920 a játékélmény rovására menne egy focis játék esetében

    Azért köszi.Majd írok beszámolót ha megvan a játék.Egyébként lehet régi a 9600GT, de nagyon jól sikerült kis darab megfelelő hardware-el alatta.Rengeteg területen okozott már kellemes meglepetést(mondjuk ehhez hozzátartozik az is hogy rendkívül igényes vagyok a rendszeremre-win7 ultimate x64 sp1-és mindig frissítek a drivereken át mindent amit kell)

    A gépfejlesztéssel kapcsolatban annyit hogy semmiképp nem cserélnék nvidia-t radeonra(ezen most lehet vitázni de intel/nvidia párti vagyok).Ha legközelebb fejlesztek majd valamikor akkor az a komplett gépet fogja érinteni és nem csak egy adott összetevőt(vga)

    Elég nagy igénytelenség lenne sztem ebbe a konfigba belepréselni mondjuk egy gtx560-ast(mondjuk TI-t).Kihasználva nem lenne, így hát majd ha idén év végén vagy jövőre összejön egy 2kilóm majd új pc lesz(term monitor nélkül mert az van nagyon frankó full hd-led-es philipsem-5ms-)

    Még egyszer köszi a véleményt.Kicsit lelombozott de majd remélem egy fraps videoval rád tudok majd cáfolni :) Csak érkezzen már

    Üdv

  • Rocky100

    csendes tag

    Sziasztok mesterek :R

    Előbb vettem meg PC-re az europarkban(576kbyte).11rugó volt de nem bánom :DDD

    Annyi lenne csak a kérdésem hogy az ugye nem baj hogy már van origin accountom, és telepítve van a kliens is?Gondolom a fifa telepítője úgyis felajánlja majd azért kérdezem.No meg hosszú idő óta ez az első eredeti game-em :(((

    Illetve még egy olyat kérdeznék hogy mi módon telepítsem?Nem, ne ijedjetek meg, nem a részletekre vagyok kíváncsi, csak az érdekelne milyen nyelven?Olvastam itt hogy sokaknak problémájuk volt pl a Magyar kommentárral, de én pl full Magyarul szeretném játszani ettől függetlenül
    Mi igaz abból hogy telepítsem Angolul és utólag másoljam be az Angol mellé a Magyar kommentárt?

    Köszi szépen előre is :R

  • Rocky100

    csendes tag

    Üdv, megint én :DDD

    Mit kell tennem hogy a Magyar kommentárban mondja is a játékosok neveit?Vagy ez alapból így el van cseszve?
    Próbáltam itt már egy felhőtárolás kikapcsolást is meg a profilomat is töröltem, de utána sem mondja.Ja, és az angol is be van másolva a game mappájába.Azzal semmi baj, illetve term így már választható is a játék beállításain belül

    Ergo tanácstalan vagyok :F

    Töltsem le a hun fájlokat és másoljam talán be megint?Nem tudom -.-" De lényeg hogy nagyon zavaró hogy egy játékos nevét sem mondja soha

  • Rocky100

    csendes tag

    válasz KubanitoS #502 üzenetére

    Igen, teljesen igazad van :) Én most Magyarul tolom Angol kommentárral.Tökéletes :D De egyébként tényleg élvezetesebb sokkal az Angol kommentár még ha csak töredékét értem néha annak amit dumál.De legalább adott szitukban nem kis átéléssel mondja a játékosok neveit :D

    Egyébként magát a játékot meg olyan 10/9es -esre értékelem ha lehet ilyet :) Rengeteget fejlődött, és nagyon hangulatos.Élménx volt ma is mások ellen meccselni, illetve a karrier mód is :) Felkészülési meccseket simán nyerem 4-5 góllal, erre a szuperkupában kikapok 2-0ra :D Hát mit mondjak.Fejlődött az AI nem is kicsit.Szoknom kell még de nagyon nagy Game :)

  • Rocky100

    csendes tag

    Sziasztok

    SOS VAN! Kérlek szépen segítsetek ha tudtok :O :(

    Eredeti természetesen a Fifám, 576ban vásároltam az europarkban 10990ért.Már néhány napja tolom vele, nagyon jó meg minden, egészen a legutolsó origin frissítésig.

    AZ ELŐTT TÖKÉLETES VOLT!Az égvilágon semmi baja nem volt, erre az utolsó origin update óta állandóan kidob szabadrúgásnál vagy szögletnél ha e-vel rugót akarok változtatni :((( :( Megnyomom az entert az embernél és puff, asztal -.-"

    Már mindent próbáltam, a napokban frissítettem a legújabb nvidia driverre, és visszatettem az eggyel régebbit is, azzal is variáltam de ugyan az.

    A profilomból töröltem mindent csak az alap felhasználót nem, tehát automentéseket, a karriert, kereteket, mindent, és új karrierben megint kidob ha rugót akarok változtatni.Állandóan, azonnal kivág az asztalra

    Sokan panaszkodnak egyéb fórumokon is hogy az utolsó update óta nem stimmel a játék, illetve másokat is kidobál random, vagy épp az általam felsorolt hibával.Mit lehetne tenni?Az EA-nek már írtam.Offline meg nem fogom játszani miután újrateszem mert kell a net és a keretfrissítések meg minden

    Pofám leszakad.Szerintem ez volt az első és az utolsó hogy eredeti játékért pénzt adtam :((( Ilyet hogy egy update tönkrevágja az addig hibátlan játékot...kegyetlen

  • Rocky100

    csendes tag

    Ha jól emlékszem tegnapelőtt estefele.Lehet már előbb is, de én akkor léptem be

    Na mind1.Most újrapakolom az egészet.Aztán megnézem.Kegyetlenül imádok már arra menni hogy felrúgjanak vagy szögletet kapjak :(((

    De ahogy látom más jellegűek a problémák máshol.Tehát ez a rúgó választása és asztal csak nálam van(eddig).De mondom, patch előtt semmi baja nem volt.full hd-ba toltam, az online mérkőzéseim is nagyon élvezetesek voltak, szóval a patch lesz a ludas ez 100

    [ Szerkesztve ]

  • Rocky100

    csendes tag

    válasz forras2 #675 üzenetére

    Géped megvan hozzá?Videokari, memória, proci.Vidkari drivert frissítetted?stb...

    Persze nem lepődnék meg ha ez is az új patch mellékterméke lenne.Egyébként újrapakoltam az egész játékot.A hiba még mindig fenn áll.Rúgót választok e-vel szögletnél, vagy szabinál, megnyomom az entert és megpillantom az asztalt.Úgy kivág a játék mint a sicc :F :(( :(((

    Most megcsinálhatnám azt hogy előre beállítom kik rúgjanak de nehogy már ilyen kompromisszumokat kelljen kötnöm 11ezerért -.-"

    Még egyvalamit megpróbálok.A felhőtárolás megtartotta a profilom.Kikapcsolom a felhőt és csinálok egy patent új szűz profilt

  • Rocky100

    csendes tag

    SIKER!!!

    Egy teljesen új profilt kellett létrehozni :DD Illetve kikapcsoltam a felhőtárolást is előtte, bár nem tudom hogy az számított e vmit :DD

    Behalok...a patch miatt egy zsír új profil kellett volna NEKEM és megint mindent beállítani.Na most ez megvolt.Semmi baja szögleteknél meg szabiknál

Új hozzászólás Aktív témák