Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rocky100

    csendes tag

    Sziasztok

    SOS VAN! Kérlek szépen segítsetek ha tudtok :O :(

    Eredeti természetesen a Fifám, 576ban vásároltam az europarkban 10990ért.Már néhány napja tolom vele, nagyon jó meg minden, egészen a legutolsó origin frissítésig.

    AZ ELŐTT TÖKÉLETES VOLT!Az égvilágon semmi baja nem volt, erre az utolsó origin update óta állandóan kidob szabadrúgásnál vagy szögletnél ha e-vel rugót akarok változtatni :((( :( Megnyomom az entert az embernél és puff, asztal -.-"

    Már mindent próbáltam, a napokban frissítettem a legújabb nvidia driverre, és visszatettem az eggyel régebbit is, azzal is variáltam de ugyan az.

    A profilomból töröltem mindent csak az alap felhasználót nem, tehát automentéseket, a karriert, kereteket, mindent, és új karrierben megint kidob ha rugót akarok változtatni.Állandóan, azonnal kivág az asztalra

    Sokan panaszkodnak egyéb fórumokon is hogy az utolsó update óta nem stimmel a játék, illetve másokat is kidobál random, vagy épp az általam felsorolt hibával.Mit lehetne tenni?Az EA-nek már írtam.Offline meg nem fogom játszani miután újrateszem mert kell a net és a keretfrissítések meg minden

    Pofám leszakad.Szerintem ez volt az első és az utolsó hogy eredeti játékért pénzt adtam :((( Ilyet hogy egy update tönkrevágja az addig hibátlan játékot...kegyetlen

Új hozzászólás Aktív témák