Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rocky100

    csendes tag

    válasz laca000 #230 üzenetére

    Köszi a véleményedet :) Mondjuk a pálcikaemberkéket túlzásnak tartom pláne hogy simán eljátszogattam 1920*1080ban a 12vel is, csak mivel zavart hogy durván beszaggatott szögleteknél így átraktam 1280*1024be ugyanúgy high beállítások mellett.A játékélményből semmit nem vett el

    De lényegében én kértem véleményt úgyhogy tiszteletben tartom.Kissé túlzónak érzem a koncepciódat ezzel a pálcikaemberes dologgal kapcsolatban, sőt, de nem hinném hogy az 1024 vs 1920 a játékélmény rovására menne egy focis játék esetében

    Azért köszi.Majd írok beszámolót ha megvan a játék.Egyébként lehet régi a 9600GT, de nagyon jól sikerült kis darab megfelelő hardware-el alatta.Rengeteg területen okozott már kellemes meglepetést(mondjuk ehhez hozzátartozik az is hogy rendkívül igényes vagyok a rendszeremre-win7 ultimate x64 sp1-és mindig frissítek a drivereken át mindent amit kell)

    A gépfejlesztéssel kapcsolatban annyit hogy semmiképp nem cserélnék nvidia-t radeonra(ezen most lehet vitázni de intel/nvidia párti vagyok).Ha legközelebb fejlesztek majd valamikor akkor az a komplett gépet fogja érinteni és nem csak egy adott összetevőt(vga)

    Elég nagy igénytelenség lenne sztem ebbe a konfigba belepréselni mondjuk egy gtx560-ast(mondjuk TI-t).Kihasználva nem lenne, így hát majd ha idén év végén vagy jövőre összejön egy 2kilóm majd új pc lesz(term monitor nélkül mert az van nagyon frankó full hd-led-es philipsem-5ms-)

    Még egyszer köszi a véleményt.Kicsit lelombozott de majd remélem egy fraps videoval rád tudok majd cáfolni :) Csak érkezzen már

    Üdv

Új hozzászólás Aktív témák