Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • diamondface

    tag

    válasz Dumas #1199 üzenetére

    Azt hittem, hogy a fegyenc mellé szeretnél közbeiktatni valamit. Félreértettelek, bocs! :D
    A fegyencet (erőedzést) "isten őrizz" elkezdeni stopperrel nyomatni. A minőség rovására menne.
    Azt meg lehet viszont tenni, hogy a gyakorlataidat "szupetszettben" végzed el. Így nem szükséges pihenőt sem közbeiktatni, hisz 4 gyakorlatnál (pl. Kézenállás,Fekvőtámasz,Lábemelés,Láncütés) mire végzel a láncütéssel, elég idő telik el ahhoz, hogy egyből neki is kezdj a következő "körnek". Folyadékot magadhoz venni, meg fújni egy párat azért meg lehet (kell) állni. 2-3-4 kör bőven elég is. (eleinte inkább csak 2) Szép lassan, szabályosan tudsz így csinálni mindent. És tutira lihegni/izzadni fogsz már a második körnél; ezzel már teszel valamit a zsír eltüntetéséért (ha a kaja oké) is, és mellette fejlődni is fogsz. A hétvégén nem baj, ha nem csinálsz semmit.
    Ez egy kissé már cross jellegű edzés. Bevallom, az "edzőbá" tanácsára én is eképpen csinálom egy ideje a magam fegyencedzését. Nekem bejön.

Új hozzászólás Aktív témák