Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 4264adam

    veterán

    válasz woryz #5913 üzenetére

    Én a sniperest használom. Ninja Sneak 4x a lövést, vannak camaleon pánvélok, rifle damage növelők, kb mindenből lehet sniper-t csinálni. Közelre pedig a magnum, shoutgun.

  • micafighter

    nagyúr

    válasz woryz #5913 üzenetére

    Perkekről

    Én szerintem azzal érdemes kezdeni a karaktered tervezését, hogy eldöntöd mennyire fontos neked hogy gyorsan fejlődjön a karaktered. Ha a lehető leggyorsabban akarod a szinteket lépni modok nélkül, akkor idiot savaint perk, és 1-es intelligencia kell, viszont ennek az ára az, hogy nem fogsz tudni használni sok hasznos perket ami intelligencia ágon van, pl

    Hacker: terminálok feltörése, ajtókat nyit, védelmi rendszerek semlegesitése, plusz adatszerzés, stb

    Locksmith: ugyanez csak zárak, ládák nyitására, hackert több mindenre tudod használni, de gyakrabban találkozol zárt ládával vagy széffel, mint terminálokkal, igy a locksmith-st többször tudod használni.

    Gun nut: fegyvermodok gyártásához kell. Fegyver modokat enélkül is tudsz cserélgetni, tehát ha nincs gun nut perked, de találsz egy boltosnál mondjuk egy hangtompitós pisztolyt, akkor a hangtompitót le tudod róla venni és a saját pisztolyodra tenni.

    Scrapper: ha érdekel a craftolós, gyüjtögetős és/vagy épitkezős része a játéknak, és nem akarsz modokkal "csalni", akkor hasznos

    Science: energiafegyver illetve egyes power armor modokhoz kell, és ha akarsz épitgetni akkor szintén igen fontos

    Ha ezekről nem akarsz lemondani, de a lehető leggyorsabban akarsz fejlődni, akkor érdemes 10-es intelligenciával kezdeni, plusz az idiot savaint-al, igy picit kevesebb lesz az xp mint 1-es intelligenciával, de összességében ez a második legjobb (az intelligencia is növeli a kapott XP-t).

    Ha ez neked nem fontos, akkor több pontod marad a többi értékre, de a karaktered fejlődése olyan 30-50%-al lassabb lesz.

    Ezeken túl ha osonós karaktert akarsz, akkor Agilityre érdemes gyurni, ha közelharcost akkor ki kell maxolni a Strength-et és a választott közelharci fegyver perkjét. Közelharciból is tudsz csinálni osonós karaktert, az üt a legnagyobbat a sok szorzó miatt. Ahhoz max Strength kell, Big Leauges, Max Agility, Sneak, Ninja, Blitz, Action boy, illetve a Luck ágon is vannak sebzést növelő perkek, de ezek a legfontosabbak. Ha közelharci nem osonós karaktert akarsz akkor is célszerü szerintem a Blitz-et kihuzni, de akkor kelleni fog Endurance is hogy bírd a gyürödést.

    Ha fegyveres osonós karaktert szeretnél akkor érdemes az Agilityt és a Perceptiont érdemes maxolni, a legfontosabb perkek pedig Sneak, Action boy, Ninja, Gun Fu az Agility ágról, Perception ágról pedig a Concentrated fire, és a penetrator, plusz a választott fegyverednek a perkje, amit már fentebb irtam.

    Ha szeretnél fegyvereket meg páncélokat modolgatni, akkor a Strentgh ágról célszerü felszedni még az Armourer meg a Blacksmith perket.

    Ha pacifista karaktert szeretnél akkor max Charisma, és Intimidation plusz Wasteland whisperer.

    Ha épitgetni akarsz akkor a Local leader mindenképp kelleni fog, boltokhoz kelleni fog a Cap Collector is.

    Cap collector javitja az árakat a boltosoknál, de nem feltétlen van rá szükséged, ha a Science perket megtanulod tudsz majd water purifiereket épiteni szép nagyokat, azok termelik neked a purified watert, amit jópénzért el tudsz adni. Ebből nagyon sok pénzed lesz. Én speciel nem foglalkozok a viz eladogatásával, egyszerüen pénz helyett viszem magammal és a boltosokkal arra cserélem ami kell.

    A SPECIAL (Strenth, Perception, Charisma, Endurance, Charisma, Intelligence, Agility, Luck) értékeket max 10-re tudod fejleszteni, de van a játékban egy csomó bobblehead, ha kifejelszted 10-esre valamelyik SPECIAL értéket és megtalálod az adott SPECIAL bobbleheadjét akkor az az adott értéked 11-es lesz ruhák, felszerelés, drogok és egyéb szerek nélkül.

    Igy hirtelen ennyi jutott eszembe :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák