Hirdetés

Aktív témák

  • művésznő4

    csendes tag

    Mára ígértem még egy postot, úgyhogy tessék: :)

    Jajj, olyan fincsi teát csináltam ma! ^^
    Amióta anya beteg és nem érzi az ízeket, nem igazán kívánja az ételeket sem, ezért inkább teát vedel helyette. :)
    Igyekszünk minél többet kipróbálni, most ez a legújabb szerzeményünk. --> Vanília ízű zöld tea
    Fura, hogy ebben a hőségben pont a meleg teát kívántam meg :U, de nagyon jól esett. :K

    Még egy jó hír számomra.
    Tegnap este az egyik topicban végre találtam egy értelmes zeneletöltőt sagesz fórumtársnak köszönhetően. :R
    Ez már egy ideje nagy probléma volt nálam, mivel a régi programom szinte az összes linket visszadobta, ha valamilyen zenét akartam letölteni. :(((
    Már olyan ciki volt, hogy mindig mástól kérek szívességet... :F
    Örülök, hogy végre magamnak intézhetem és nem kell kellemetlenül éreznem magamat, ha egyszerre több számra lenne szükségem.... :U

    Holnap is ezer dolgunk lesz...
    Egész nap vásárolni fogunk, mert gőzerővel készülünk Pestre, én pedig Velencére.
    Sajnos a mai email - küldős napomból nem lett semmi, mert úsztam a teendőkben, de hát úgy szép az élet, ha pörög, nemde? :U
    Szóval az email-ek is holnapra tolódnak, de most már tényleg NEM HÚZHATOM TOVÁBB!!!!!!! :W
    Nincs több kifogás, holnap legkésőbb mindenkinek kézbesítenem kell az üzeneteket!!! :((

    Anyával ma beszéltem és azt mondta, hogy Pest előtt még lenne egy kis időm, hogy benézzek a táborba.
    Ivettet meg persze vinném magammal, nehogy már kimaradjon a buliból! :DD
    Ő sajnálta a legjobban, mikor bejelentettem neki, hogy idén nincs pénzem a táborra... :(
    A szívem majd' megszakadt, mikor leraktuk a telefont. :((( Úgy sajnáltam szegényt! Egész évben erre készült.... :'(

    Nem aludnánk a koliban, csak a programokban vennénk részt és este már utaznánk is vissza. Anya feltenne minket reggel a vonatra, este pedig várnának az állomáson.
    Mindenképp szólnom kell előtte a tábort szervező debreceni barátnőknek, hogy szerezzenek nekünk egy 1 napos karszalagot! :K

    Már alig várom! ^^
    Vigyázz Debi, mert megyüüüünk! ;]

    Jajj, és a nap poénját majd' elfelejtettem... :DD
    Ma valahogy ruhapakolás közben a legjobb filmek jöttek szóba a húgommal és nagy röhögcsélve idézgettünk a kedvenc részeinkből. :D
    Egyszer csak nagyon elgondolkodott, mert nem jutott eszébe az egyik címe....:U
    Aztán hirtelen felkiáltott: - "Megvan, Fejbe rúgom Apádat!!! " :Y
    Én úgy meglepődtem ezen az újfajta elnevezésen, hogy pár pillanatig meg sem tudtam szólalni, majd hirtelen kipukkadt belőlem a nevetés, de annyira, hogy még a könnyem is kicsordult! x'D :DDD :C
    Utóbb kiderült, hogy egy régi kedvencünkre gondolt, az 'Apádra Ütök'-re. :U
    Azt mondta, arra emlékezett, hogy valami testi bántalmazás, csak az nem ugrott be neki, hogy pontosan mit is csinál az apjával... :U :DDD
    Hogy fér ennyi hülyeség ebbe a csajba??? :DDD x'D :N

    Ma ezzel búcsúzom. :)
    Igazából a felét sem írtam le annak, amit akartam, de majd igyekszem pótolni.
    Jó éjszakát kívánok mindenkinek! :R

Aktív témák