Hirdetés

Aktív témák

  • művésznő4

    csendes tag

    Ma valahogy semmihez nem volt kedvem, pedig annyira írtam volna valami érdekeset. Tegnap ugyanez volt. Már nagyon unom. Egyszerűen nem jön az ihlet... :( Pedig a nyár alatt elég szép számban gyűltek össze témák, amiket feltétlenül kiszeretnék fejteni előbb vagy utóbb a blogomban, mert fontos részét képezik az életemnek. Egyelőre úgy néz ki, utóbb...:U

    Most is elvileg takarítok, mert holnap nálam alszik Bettyke, de a porszívó 10 percenként leáll valamiért.... -.-
    Váááá....valahogy semmihez nincs kedvem. :O Még a vendégeskedéshez sem. Bettusz, félre ne érts, alig várom, hogy találkozzunk és végre kibeszéljük a nyár eseményeit :R....csak most még valahogy nem vagyok ráhangolódva. :F
    Akárcsak Velence... :S

    Órák mennek el azzal, hogy tanakodok, hogy mihez is fogjak neki. :DDD Erre mondja mindig Anya, hogy "Időhúzóbajnok" vagyok. Lehet benne valami. :U Sajnos így még több feladat halmozódik fel.
    Ennek sincs túl sok értelme, hogy most megírom ezt a bejegyzést, mert ez is csak időhúzás és közben semmivel sem haladok.... :U
    nem tudom, mi van velem. Vagy én lustultam el ennyire vagy minél jobban öregszem, annál inkább nem tudom beosztani normálisan az időmet. :F
    Anyával is ezer éve voltam fasírtban, de sikeresen őt is kiakasztottam a viselkedésemmel. Király vagyok ma.... -.-
    "Anticipáció gyerekem, anticipációóó! " - ahogy mondani szokta. :DDD Kedvenc szavunk Anyával ;] , aminek a jelentőségét évek óta próbálja belém sulykolni, több-kevesebb sikerrel...:U Ezzel a problémával még mindig nem sikerült megküzdenem. Talán majd jövőre...:DDD A remény hal meg utoljára, Anya.

    Jah és igen...

    Ismét köszönöm a pozitív visszajelzéseket a blogommal kapcsolatban. :R
    Öröm számomra, hogy van kinek írnom. :B

Aktív témák